• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Vip Hesabım Çalındı

Selam Gençler
beni bi çoğunuz tanıyodur ben RoodGame66 bikaçınızla samimiyiz 16.06.2017 tarihinde sınırsız vip aldım ama aynı gün saat 19:00 gibi hesabıma girdim
ama şifreniz yanlış dedi bikaçkez denedim ama gene olmadı siteden şifremi unuttumdan epostama e mail geldi şifreniz bu diyor ama yanında şifre bulunmuyor Ruckran abi bununla ilgilenirsen sevinirim tekrar söylüyorum adım RoodGame66

OsmanHQ

Forum Destek , Gözetmen
Destekliyorum Banada Oldu Ama Bukadarda olmaz artık !

HESABLARDAN YETKİLİLER SORUMLU DİYİLDİR SİFRENİZİ ADAM AKİLLİ BİR SEY KOYUN 123456789 GİBİ SEYLER KOYMAYİN

BİRİYLE ARKADAŞ OLMAK İSTİORSAN O ARKADAŞIN NASIL ARKADAŞ OLDUĞUNU ÖYREN AKSİ TAKTİRDE ARKANDAN VURABİLİR

HESABLARDAN YETKİLİLER SORUMLU DİYİLDİR SİFRENİZİ ADAM AKİLLİ BİR SEY KOYUN 123456789 GİBİ SEYLER KOYMAYİN

BİRİYLE ARKADAŞ OLMAK İSTİORSAN O ARKADAŞIN NASIL ARKADAŞ OLDUĞUNU ÖYREN AKSİ TAKTİRDE ARKANDAN VURABİLİR
haklısın beni de vuran birisi oldu konyada

Selam Gençler
beni bi çoğunuz tanıyodur ben RoodGame66 bikaçınızla samimiyiz 16.06.2017 tarihinde sınırsız vip aldım ama aynı gün saat 19:00 gibi hesabıma girdim
ama şifreniz yanlış dedi bikaçkez denedim ama gene olmadı siteden şifremi unuttumdan epostama e mail geldi şifreniz bu diyor ama yanında şifre bulunmuyor Ruckran abi bununla ilgilenirsen sevinirim tekrar söylüyorum adım RoodGame66
E-postanızı geçerli girmeniz lazım...Muhtemelen e-postanızı sahte veya yanlış girmeniz dolayısıyla hesabınız çalınmıştır.Eğer e-posta vs. şeyler elinizdeyse destek talebi açıp geri almayı deneyebilirsiniz.

E-postanızı geçerli girmeniz lazım...Muhtemelen e-postanızı sahte veya yanlış girmeniz dolayısıyla hesabınız çalınmıştır.Eğer e-posta vs. şeyler elinizdeyse destek talebi açıp geri almayı deneyebilirsiniz.
doğru girdim hatta unutmiyim diye kaydolurken biyere kaydetmiştim doğru girdiğime eminim.

ts3 adresinde saatlerdir ruckran a (Eray abiye) mesaj yazmaya çalışıyorum ama iletişime geçebilmem için bi yol yok

ErenRyz456

Editör Adayı

Tehditkar mesaj yazım yanlışı yapıyorsun ve hala forum grubuna girmek istiyorsun...

ts3 adresinde saatlerdir ruckran a (Eray abiye) mesaj yazmaya çalışıyorum ama iletişime geçebilmem için bi yol yok
Normalde teamspeak3 üzerinden destek vermiyorlar.Arada sırada baktıkları oluyor ama genel olarak bakmıyorlar.Destek talebi açman daha iyi olabilir.

Aynısı arkadasimada oldu ya sinir oldum adı CrzyGirl daha dün vip almistim girilmiyor hesaba!!!!!

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.