• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Forumda en çok karşımıza çıkan sorunlar.

Faydalımı konu

• Kullanılan toplam oy
    5

ErenRyz456

Editör Adayı
Forumda en çok karşılaştığımız en önemli sorun:
''Marketten kılıç spawner aldım ama envanterime gelmedi'' sorusuna cevap
------------------------------------------------------------------------------------------------
Herhangi bir şey satın alırken satın aldığınız sunucuda çevrimiçi olup Envanterinizde yeteri kadar boş alan olduğuna emin olunuz. Aksi takdirde satın aldığınız Paket eksik teslim edilebilir. Bu uyarıya rağmen ilgili sunucuda çevrimiçi olmaz veya Envanterinizde boş alan bulundurmazsanız eksik teslim edilen hiçbir şeyin telafisi yapılmayacaktır!

İkinci en fazla karşılaşdığımız sorunlar -2
''{player} hack'' sorusuna cevap
Arkadaşlar sayın kulanıcılar yetkililer bir süre hack konularına bakmıyacaklarını açıkladılar.

ikinci en fazla karşılaşdığımız sorunlar -3
''{player} beni dolandırdı'' sorusuna cevap
Arkadaşlar Dolandırılırsanız İkonia Network yetkililerine özel mesaj olarak bildirebilirsiniz.

İkinci En fazla karşılaştığımız sorunlar -4
''Hesabım çalındı yardım'' sorununa cevap
Kulanıcılar Hesaplarınızın güvenliğinden siz sorumlusunuz bundan hiçbir koşulda ''İkonia Network'' sorumlu değildir.
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
Faydalı Bir Konu Tebrikler.

ErenRyz456

Editör Adayı
Forumda en çok karşılaştığımız en önemli sorun:
''Marketten kılıç spawner aldım ama envanterime gelmedi'' sorusuna cevap
------------------------------------------------------------------------------------------------
Herhangi bir şey satın alırken satın aldığınız sunucuda çevrimiçi olup Envanterinizde yeteri kadar boş alan olduğuna emin olunuz. Aksi takdirde satın aldığınız Paket eksik teslim edilebilir. Bu uyarıya rağmen ilgili sunucuda çevrimiçi olmaz veya Envanterinizde boş alan bulundurmazsanız eksik teslim edilen hiçbir şeyin telafisi yapılmayacaktır!

İkinci en fazla karşılaşdığımız sorunlar -2
''{player} hack'' sorusuna cevap
Arkadaşlar sayın kulanıcılar yetkililer bir süre hack konularına bakmıyacaklarını açıkladılar.

ikinci en fazla karşılaşdığımız sorunlar -3
''{player} beni dolandırdı'' sorusuna cevap
Arkadaşlar Dolandırılırsanız İkonia Network yetkililerine özel mesaj olarak bildirebilirsiniz.
Kulanıcılar Hesaplarınızın güvenliğinden siz sorumlusunuz bundan hiçbir koşulda ''İkonia Network'' sorumlu değildir.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Logo2.png

Eren bey benim iko vipim çalındı ve şifre sadece gmaile geliyor benim çarımın postası yandex gamail olsada çarın şifresi gelmiyor aça paneli düzelticekmisiniz yoksamiletin haram para yemesine izinmi vericeksiniz

Bu kısım ve konu başlıkları haricinde güzel konu.Ek olarak konu hakkında yapılmış açıklamaların ve satın alma sözleşmesinin linkini koysaydın daha da iyi olabilirdi.

Kopyalamış olman yetersiz kalır.Yazılarda sadece bu konulardan değil bir çok konudan bahsediliyor.Misal eşya kaybetme vs. şeylerde var.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.