• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü Kendi Fikrimce

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selamun Aleyküm. (Fazla uzatmadan konuya geçelim)

Eskiler Bilir @ErenRyz456 Adlı Üyemiz Editör dü ve İyi bir editördü Sonra saçma bir nedenle Atılmıştı.
Ve O Atıldıkdan sonra Gördüğüm Kadarıyla Sunucudan da Has Tayfa adı ile eski üyeler den 15-18 kişi Sunucudan Ayrılmıştı
Neden Bu Konuyu Açtım Söylüyeyim: Şuan Yetkili Kadrosunda Gördüğüm Kadarıyla 2 editör aktif Eyvallah Ona Sözüm Yok fakat
1 tane editörümüz Gelmiyor Foruma bu yüzdende benim fikrimce Eskisi gibi @ErenRyz456 Editör kadrosunda Görelim Çünkü O Zaman

Sunucudaki Üyeler *Bir Yetkili Var artık* desinler + benim açtıgım 5 konuyada Editör ekibi bakmadı ama Eren Olsaydı bakar ve üstüne Cevap bile verirdi Görkem Editörümüz İle Eyüp Genel Yetkilimiz İyi iş yapıyorlar ama Aralarına Bir tanede @ErenRyz456 imiz yokmu be :D Neyse Benim şahsi fikrimdi isteyen istediğini söylesin.

Yetkili Ekip Bir Baksın değerlendirsin

Son düzenleme:

Lowxy

Süper Üye
Sunucuda pek fazla üye olmadığı için şuan daha fazla editöre ihtiyaç duyulmuyor sanırım. Ek olarak editör alınırsa aktif ve yararlı birini alacaklarını düşünüyorum. Bahsettiğin kişiyi oyunda ve forumda aktif görmedim.

Sunucuda pek fazla üye olmadığı için şuan daha fazla editöre ihtiyaç duyulmuyor sanırım. Ek olarak editör alınırsa aktif ve yararlı birini alacaklarını düşünüyorum. Bahsettiğin kişiyi oyunda ve forumda aktif görmedim.
Baktığımız Zamanda Editörler Çok Zaman aktif olmuyor bunu herkes biliyor ve konularada bakılmıyor ben kendilerine discorddanda belirttim ama geri dönüş alamadım . bize konulara bakan bir editör lazım

Lowxy

Süper Üye
Baktığımız Zamanda Editörler Çok Zaman aktif olmuyor bunu herkes biliyor ve konularada bakılmıyor ben kendilerine discorddanda belirttim ama geri dönüş alamadım . bize konulara bakan bir editör lazım
Bence yoğunluğa göre yeterince iyi ilgileniyorlar. Ayrıca çoğu zaman KatilKing oyunda oluyor ve gördüklerine ceza veriyor.

İyi günler,
KonyaCraft yönetim ekibi olarak şu anda öncelikli işlerimiz yenilikçi ve günümüz çağına uygun sunucuları aktif etmektir. Editör programı hakkında detaylı bilgilendirmeyi isterse @Eyüp || KatilKing size bizzat aktarabilir ama yakın zamanda herhangi bir editör almayı düşünmüyoruz.

Ufak bir bilgilendirme; yakın zamanda editör programı ve editörler hakkında daha büyük çaplı bir güncelleme yayınlanacak, şu anda editör programının resmi olarak durdurulduğunu bunun yerine daha büyük ve sistematik güncellemelerin ardından geniş çaplı yetkili programını başlatmayı düşünüyoruz.​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.