• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Değerlendirmeye Alındı EggWars VIP Özellikleri Önerilerim

EggWars VIP Özellikleri Önerilerim

Selam. Kısa bir süre önce EggWars kitlerinde köklü bir değişiklik oldu. Bu değişiklik sayesinde sıradan oyuncuların VIP oyuncuları yenme olasılığı arttırıldı. Yani herhangi bir haksızlık durumu kalmadı.

Haliyle böyle olunca VIP satın alma oranı azalacaktır, insanlar VIP satın almadan da oyunları kazanabiliyor. Ben de VIP almaya teşvik edecek bazı özellikler derledim.
Bunlardan kısaca bahsetmek istiyorum.

• Lobide Double Jump Yetkisi
Lobide VIP üyelere Double Jump yetkisi verilebilir.

• <Oyuncu> Lobiye Giriş Yaptı!
VIP üyeler lobiye giriş yaptığı zaman, sohbette ihtişamlı ve kısa bir mesaj olabilir.

• Lobide Fly Yetkisi
Lobide VIP üyelere Fly (uçma) yetkisi verilebilir. Lobide herhangi bir rekabet olmadığı için, PvP de olduğu gibi diğer oyunculara herhangi bir haksızlık olmuyor. Keyfi bir durum ve bence gayet zevkli olacaktır.

• Nickname Rengi Değiştirebilme
VIP tagının yanı sıra VIP oyuncuların ismi de farklı renkte, bu rengi herhangi bir komut ile değiştirebilme yetkisi verilebilir. Sohbette çok renk karışıklığı olur derseniz, ben bu özellikle birçok sunucuda karşılaştım. Herhangi bir sohbet kirliliğine neden olmuyor.

Umarım konumu beğenmişsinizdir. Herhangi bir eksiklik varsa veya başka bir öneriniz varsa konuya cevap olarak yazmayı unutmayın.

_KAAN_

Süper Üye
Aga yani para veriyoz eski eşyacı kiti yeniden eklenmeli normal oyuncular la VIP ler arasında fark kalmadı

marJinal

Süper Üye
EggWars VIP Özellikleri Önerilerim

Selam. Kısa bir süre önce EggWars kitlerinde köklü bir değişiklik oldu. Bu değişiklik sayesinde sıradan oyuncuların VIP oyuncuları yenme olasılığı arttırıldı. Yani herhangi bir haksızlık durumu kalmadı.

Haliyle böyle olunca VIP satın alma oranı azalacaktır, insanlar VIP satın almadan da oyunları kazanabiliyor. Ben de VIP almaya teşvik edecek bazı özellikler derledim.
Bunlardan kısaca bahsetmek istiyorum.

• Lobide Double Jump Yetkisi
Lobide VIP üyelere Double Jump yetkisi verilebilir.

• <Oyuncu> Lobiye Giriş Yaptı!
VIP üyeler lobiye giriş yaptığı zaman, sohbette ihtişamlı ve kısa bir mesaj olabilir.

• Lobide Fly Yetkisi
Lobide VIP üyelere Fly (uçma) yetkisi verilebilir. Lobide herhangi bir rekabet olmadığı için, PvP de olduğu gibi diğer oyunculara herhangi bir haksızlık olmuyor. Keyfi bir durum ve bence gayet zevkli olacaktır.

• Nickname Rengi Değiştirebilme
VIP tagının yanı sıra VIP oyuncuların ismi de farklı renkte, bu rengi herhangi bir komut ile değiştirebilme yetkisi verilebilir. Sohbette çok renk karışıklığı olur derseniz, ben bu özellikle birçok sunucuda karşılaştım. Herhangi bir sohbet kirliliğine neden olmuyor.

Umarım konumu beğenmişsinizdir. Herhangi bir eksiklik varsa veya başka bir öneriniz varsa konuya cevap olarak yazmayı unutmayın.
Şuan ne değiştiki oyunda bayadıe girmiyorum

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.