• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Genel Editör Proğramı Verilen Cezai İşlemler

Mesaj #4 bu konudaki en iyi mesaj olarak seçildi.

ALKANKG

Süper Üye
Arkadaşlar sizinde bildiğiniz üzere editör programı başladı ve hızla ilerlemeye devam ediyor.
İlk aşamada caydırıcı olması planlanıyor fakat herhangi bir üyenin aldığı cezai işlemler kat kat artması gerekmekte
1. cezai işlemi uygulanan bir kişiyle 5. cezai işlemi uygulanan kişinin cezasının aynı olmaması gerekiyor.
Her uygulamada Susturulma Süresinin arttırılması gerektiğini düşünüyorum.
Ayriyeten verilen raporlamalarda bir kullanıcı 01:00 zamanında 7 saat mute(Susturma) cezası alıyor
Fakat adam sabah kalktığında hiçbir şeyden habersiz devam ediyor. Susturulduğundan haberi bile olmuyor
Bu şekilde caydırıcı olacağını düşünmediğimden bu konu ile ilgilenilmesini istiyorum.

Sizinde bu konuyla alakalı düşünceniz var ise yorumlara belirtin.

@Ahmet Gelir || agelir3 @Eren || TheRazorGod

Bence cazai işlemi alan oyuncu oyunda kaldığı süre ile cezasının kaldığı aktifliğe göre inmeli... Bu benimde ilgimi çekmişti iyi ki açtın bu konuyu :)

ALKANKG

Süper Üye
Bence cazai işlemi alan oyuncu oyunda kaldığı süre ile cezasının kaldığı aktifliğe göre inmeli... Bu benimde ilgimi çekmişti iyi ki açtın bu konuyu :)
Demek istediğini anladım dediğin gibi yararlı olacaktır. konuda da belirttiğim gibi ilk cezasını alan kişiyle 5. cezasını alan kişilerin aynı süreleri almamaları gerektiğini düşünüyorum ben her seferinde katlanmalı ki caydırıcı olsun.

ALKANKG

Süper Üye
İyi günler,
oyuncunun sicil geçmişi kabarıksa ona göre cezai işlem uygulanıyor,
Sicil geçmişi kabarık olan oyuncular daha ağır bir cezai işleme tabii tutuluyor.

Bunu bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu. İşte birde Raporu gece saat 01:00 sularında onaylanan ve cezai işleme tabii tutulan oyuncunun 7 saatlik mutesi hiçbir işe yaramıyor

KISACASI....
Eğer Mute yiyen Oyuncu oyunda değilken mute (susturma) yerse süresi duracak.
ama sunucuya ne zaman girerse o Mute süresi işlemeye devam edecek gibi bir Güncelleme Gelmesi Güzel Olabilir
@Ahmet Gelir || agelir3

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Arkadaşlar sizinde bildiğiniz üzere editör programı başladı ve hızla ilerlemeye devam ediyor.
İlk aşamada caydırıcı olması planlanıyor fakat herhangi bir üyenin aldığı cezai işlemler kat kat artması gerekmekte
1. cezai işlemi uygulanan bir kişiyle 5. cezai işlemi uygulanan kişinin cezasının aynı olmaması gerekiyor.
Her uygulamada Susturulma Süresinin arttırılması gerektiğini düşünüyorum.
Ayriyeten verilen raporlamalarda bir kullanıcı 01:00 zamanında 7 saat mute(Susturma) cezası alıyor
Fakat adam sabah kalktığında hiçbir şeyden habersiz devam ediyor. Susturulduğundan haberi bile olmuyor
Bu şekilde caydırıcı olacağını düşünmediğimden bu konu ile ilgilenilmesini istiyorum.

Sizinde bu konuyla alakalı düşünceniz var ise yorumlara belirtin.

@Ahmet Gelir || agelir3 @Eren || TheRazorGod
Bence bunun yerine oyuncunun mutesi oyuncu online olduğu zaman işlemeli.

ALKANKG

Süper Üye
Bence bunun yerine oyuncunun mutesi oyuncu online olduğu zaman işlemeli.
Sanırım benim bulamadığım sizlerin bulduğunuz çözümde hemfikiriz bende bunu doğru buldum adam oyunda ise mute süresi azalacak değilse azalmayacak. en kısa zamanda yöneticilerden birisinin bu konuya el atacağını biliyorum , fakat farklı görüşleri önerileri olanlarda paylaşabilir onuda değerlendirmeye alırlar.

ALKANKG

Süper Üye
ben kısaca özetledim. siz evire çevire aynı şeyi yazmayın! farklı bi düşünce varsa yazın
Post bana ait bir post nekadar herkesi alakadar etse de burada herkes istediğini istediği şekilde yazabilir istersem aynı şeyi 100 kere çevirerek yazarım bu seni alakadar etmez yani buna sen karışamazsın.

ALKANKG

Süper Üye
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.
Bunu Bilmen Güzel :)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.