• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü Rehberlik İstek

Merhaba, Ben Batu
Sunucumuzda Rehberlik Alımı Olup, Mute Yetkisi Olmasını Rica Ediyorum.
Rehberlik Olma Amacı, Sunucuda Sürekli Aktif Olup Her Oyunda 1 Rehber Olup Oyunculara.
Yardım Etmesi Ve Bilgilendirme Küfür Mute Atma Gibi Örnek Davranışlar Sergilemek.

Dikkate Alıp Kabul Ederseniz Sevinirim .

Nick : TorbaciVEVO

Merhaba, Ben Batu
Rehberlik Olma Amacı, Sunucuda Sürekli Aktif Olup Her Oyunda 1 Rehber Olup Oyunculara.
Yardım Etmesi Ve Bilgilendirme Küfür Mute Atma Gibi Örnek Davranışlar Sergilemek.

İlk önce merhabalar seni tanımıyorum tabi benim gibi düşünenler olucaktır sen kimsin ws diyenler olucaktır. Lakin kendini sunucularda tanıtıp bir kaç ay beklersin belkide rehber olabilirsin benim düşüncem budur iyi oyunlar dilerim.

İlk önce merhabalar seni tanımıyorum tabi benim gibi düşünenler olucaktır sen kimsin ws diyenler olucaktır. Lakin kendini sunucularda tanıtıp bir kaç ay beklersin belkide rehber olabilirsin benim düşüncem budur iyi oyunlar dilerim.
HG - PVP - Gibi Ortamlarda Hatırlanıyorum Eski İsmim Goldbatuvevo Batuxboy .

Merhaba, Ben Batu

Merhaba,sunucuya "Yönetim Ekibi" dediğine göre "Sunucu içi yetkili alımı yapılmicak" denmişti. Şimdide sanıyorum ki öyle. Ama düşüncen iyi fikir bunu yetkililerin demesi daha makbul olabilir...

Merhaba,sunucuya "Yönetim Ekibi" dediğine göre "Sunucu içi yetkili alımı yapılmicak" denmişti. Şimdide sanıyorum ki öyle. Ama düşüncen iyi fikir bunu yetkililerin demesi daha makbul olabilir...
Sansımı Deniyorum :)

Merhabalar, uzun süre önce alınan bir karar doğrultusunda artık oyun içi yetkili alımı olmuyor.Editör programı tıkır tıkır çalışıyor, yakında olumlu etkilerini hepimiz göreceğiz inşallah.
İyi günler dilerim.

Merhaba, Ben Batu

TorbaciPvP nı tanıyormusun?

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.