• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!
Tekrardan Merhabalar!
Bildiğiniz üzere forumumuz kısa bir süre önce kapanmıştı lakin şimdi tekrardan aktifiz. Bu aktifliğimiz sonucundada bir kaç yenilik getirmeyi unutmadık. Daha çok planlarımız var. Ama ben ilk forumumuzun niye kapandığından bahsetmek istiyorum.

Forum Niye Kapanmıştı?
Bunun aslında bir çok nedeni var ama size en önemli nedeninden bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz üzere yakında sunucumuz 4.5 sürümüne yükseltilip, tüm sunucular ikiye ayrılacaktı.(Hile korumalı ve Hile Korumasız'dan bahsediyorum) Bizde düşündük ve sunucuyu ikiye bölmeden forumdaki bildirimleri incelemeyelim. Lakin bu sefer siz sunucu ile ilgilenmiyorsunuz diyince foruma kapatmaya karar verdik.

Forumdaki Yenilikler Ne?
Aslında fazla bir şey eklemedik. Ama size bu küçük değişikliklerden bahsetmek isterim.
  • Forumdaki eski konuları yani (1 Ocak 2014-1 Ocak 2017) tarihleri arasındaki tüm konuları kaldırdık.
  • Forumdaki renkleri değiştirdik.(Yazı rengi ve ana hatlar gibi.)
  • Forumu 1.4.2 versiyonundan 1.5.8 versiyonuna taşıdık.
  • Foruma güzel gözükmesi için bir anasayfa ekledik.
  • Yetkileri ve özellikleri düzenledik.
  • Foruma bir kaç kategori ekledik.(Duyurular/Yenilikler, İstek ve Önerileriniz, Arkadaşlık İlişkileri)
Bundan Sonra Ne Olacak?
Şunu söylemek isterim ki forumu açmamız şuanda ona bakmamız anlamına gelmiyor. Çünkü sunucu hala 4.5 sürümüne çıkarılmadı. Forum şuanda sadece sizin sohbet etmeniz için aktif. Yani hile bildirimlerinize bakılmayacaktır.

Editör Seçimlerine Ne Oldu?
Editör seçimleri kısa bir süreliğine askıya alındı. Bu zamanda editör alınmış, @KimkiO editörlüğüne devam edecek. Ama baktığı konular kaideye alınmayacaktır. Bunun sebebi 4.5 güncellemesinin gelmemesidir.

Diğer yandan diğer editör adayları ise 4.5 güncellemesini bekleyecek. Bu sırada yönetim üyelerine atılan "yetkili olmak istiyorum, editör alın beni, alım için" gibi mesajlara ve konulara dikkat edilmeyecektir. Hatta bu şekilde yazarak "Spam" yaparlarsa forumdan kısa bir süreliğine uzaklaştırılabilirler.

Sunucunun Yönetim Üyeleri Kim?
Bunu yazmamın sebebi çok fazla kişinin sormasıdır. Bu arada yönetimde sadece 3 kişiyiz. Gerçekten üç kişi olmak çok zor bu yüzden bazı şeylerin gecikmesi için özür dileriz.
Tüm İkoniaNetwork Ailesine İyi Günler!

Son düzenleme:

AmIMad_

Aktif Üye
Yaptığınız güncelleme için ve editör seçimleri hakkında açıklama getirdiğiniz için teşekkürler...Ama aklımda kalan bir soru var o da şu:''Arkadaşlık İlişkileri'' adlı bölümün amacı/maksadı nedir?
4.5 geliyor, sabırla bekliyoruz :D.

SA ABİ BİŞEY SORACAM DÜN ÇARIMDA KLAN EVİ YAPARKEN HERKESE SÜRESİZ BAN GELDİ REKLAM SEBEBİYLE BANADA GELDİ KİMSE KALMADI GİREMEDİM BUGÜNDE GİRMEYE ÇALIŞIYORUM FAKAT LOBİYE DAHİ GRİMYOR
LÜTFEN YARDIM EDİN BEN HİÇ REKLAM YAPMADIM SEBEBSİZ YERE BAN YEDİM OKADAR EMEK NEYE 1 YILLIK EMEK BOŞA GİTTİ LÜTFEN DÜZELTİM OYUN NİCKİM:emirhan41

Yaptığınız güncelleme için ve editör seçimleri hakkında açıklama getirdiğiniz için teşekkürler...Ama aklımda kalan bir soru var o da şu:''Arkadaşlık İlişkileri'' adlı bölümün amacı/maksadı nedir?
4.5 geliyor, sabırla bekliyoruz :D.
O bölüm, site üzerinden oyun arkadaşı bulmak amacı ile açıldı. Yani siz oradan herhangi bir sunucudan arkadaş edinebilir ve onla birlikte eğlenmeye devam edebilirsiniz.

SA ABİ BİŞEY SORACAM DÜN ÇARIMDA KLAN EVİ YAPARKEN HERKESE SÜRESİZ BAN GELDİ REKLAM SEBEBİYLE BANADA GELDİ KİMSE KALMADI GİREMEDİM BUGÜNDE GİRMEYE ÇALIŞIYORUM FAKAT LOBİYE DAHİ GRİMYOR
LÜTFEN YARDIM EDİN BEN HİÇ REKLAM YAPMADIM SEBEBSİZ YERE BAN YEDİM OKADAR EMEK NEYE 1 YILLIK EMEK BOŞA GİTTİ LÜTFEN DÜZELTİM OYUN NİCKİM:emirhan41
İyi günler,
bizde yönetimde bunu gördük şuanda banları kaldırıyoruz. Bu hatadan dolayı özür dileriz.

Ben daha öncede konu açmıştım eggwars -1 de sebebsiz yere reklamdan dolayı ban yedim. duzeltilecegini söylediniz fakat hala duzeltilmedi. banımı açabilirmisiniz? 7 aydır eggwarsı oynuyorum bu serverde. emegim gitti.
lutfen duzeltin. oyun adım JosephBey

ErenRyz456

Editör Adayı
Kardeşim eren
EREN HESABİM ÇALINDI SURVİVALDA NOLUR YARDİM ET
NİCKİM oDragonPrenZ bugğn 40 tl yükledim nolur bak
abi bakmadan ben bakıyım.Hesaplarınız size aittir.Ve hesabınızın çalındığına ait bir eser yada kanıt yok bi ss at öyle yardım edebilir yetkililer

Ben daha öncede konu açmıştım eggwars -1 de sebebsiz yere reklamdan dolayı ban yedim. duzeltilecegini söylediniz fakat hala duzeltilmedi. banımı açabilirmisiniz? 7 aydır eggwarsı oynuyorum bu serverde. emegim gitti.
lutfen duzeltin. oyun adım JosephBey
Banınız hala kalkmazsa özel mesaj ile bildirmeniz gerektiğini size yazmıştık.

EREN HESABİM ÇALINDI SURVİVALDA NOLUR YARDİM ET
NİCKİM oDragonPrenZ bugğn 40 tl yükledim nolur bak
Hesabınızı koruma ile yükümlü kişi sizsiniz.
Eğer hesabın size ait olduğuna dair bir kanıt varsa özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirsiniz.​

FerdiOfficial

Editör Adayı
Skywars,Hacklerden dolayı oyunları zevkli oynayamıyoruz.Bunda Dolayı Skywars Oynayan Kişilerin Başka Servera Yöneldiğini Görüyoruz.En Kısa Zamanda Hacklerin Banlanmasını Rica Ediyoruz...

K.b ama Ne zaman gelicek bu güncelleme herkez dolandırıcılığa başladı 20m dolandırıldım
Skywars,Hacklerden dolayı oyunları zevkli oynayamıyoruz.Bunda Dolayı Skywars Oynayan Kişilerin Başka Servera Yöneldiğini Görüyoruz.En Kısa Zamanda Hacklerin Banlanmasını Rica Ediyoruz...
İyi günler, yoğun çalışmalarımız olduğu için kesin bir zaman veremiyoruz.
Lakin Haziran/Temmuz gibi bitmesini planlıyoruz.

Ben pişman olduğum sebep yüzünden ban yedim 15 kredi ile açtırabilirsiniz diyo benim maddi imkanlarım el vermiyor kredi nasıl yüklenir de bilmem ben sadece sıradan bir oyuncuyum banımın açılmasını pişman olduğumu belirtmek istiyorum Kullanıcı adım Serhat4268

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
  • Peki ya neden hala egg warsta bir editör veya yetkili biri bulunmamakta ? Hack acanından tut sövenine kadar . Artık bir şey yapılmalı özelliklede hackler için.

FerdiOfficial

Editör Adayı
FerdiOfficial Kurucu: Skywarsta Yanlışıkla Reklam Yaptım Ban yedim. Ama hem skywars birinsiyim hemde vipiö param ve emeğim boşa gidiyor lütfen ban kalmasını istiyorum Üstelik 207 Bİn coin vardı emeğim yazık lütfen ban kalksın yanlışıkla yaptım reklam :(

bi sorum olacak ben babapvp de profesyonel ve standart korumaya ayrılmadan önce başlamıştım kastığım paralar sadece standart korumada kaldı buna easy factionda bir çözü bulun

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.