• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv crybaby_x

Küfür Eden:crybaby_x
Şikayet Etme Sebebim Küfür:
Gerekli Kanıtım ; Ekli dosyayı görüntüle 6923
Yalnış anlamanı istemiyorum ama gerçekten çok boş bir konu olmuş diyebilirim. Nedeni ise ;

Bu kadar küçük küfürlerle uğraşmayın,rahatsız oldu isen ona karşı hiçbirşey diyemem saygım var ama ben kendi öz düşüncemi seninle paylaşıyorum.Üstelik sunucuda "İgnore" mevcut... :p

ZeynepOyunda

Dönebilirim...
Yalnış anlamanı istemiyorum ama gerçekten çok boş bir konu olmuş diyebilirim. Nedeni ise ;

Bu kadar küçük küfürlerle uğraşmayın,rahatsız oldu isen ona karşı hiçbirşey diyemem saygım var ama ben kendi öz düşüncemi seninle paylaşıyorum.Üstelik sunucuda "İgnore" mevcut... :p
Yıl olmuş 2019 1 sene geçmiş arasından neden eski konuları hortlatıyorsun amaç?
*
İYİ OYUNLAR

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.