• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

SkyBlock-Hileli Skyblock-2 Yetkili Küfür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunlar yetmezmıs gıbı oyunda yukledıgını soyleyınce Darker245 e ailevi kufurler savurdu.

jantii

Yeni Üye
MERHABALAR ilk önce ismail i takip etmekteyim Sanırım eski skyblock lobisi var iken hesabı çalınmıştı bilmiyorum omu etti etmedimi ama adamın boş yerine günahını almayın şimdi ben ismail yanadan da değilim ismail dostum ilk önce sana dediğim gibi sabırlı davrancaksın sakin kalacaksın dedim hata sinirlendiğinde yani millete öfkeni fırlatma dedim biliyorum spawnerin çalındı onunda heberini aldım Geçmiş olsun ama şimdi forumda çocukluk yapıyorsunuz benim düşüncelerim bunlar.

MERHABALAR ilk önce ismail i takip etmekteyim Sanırım eski skyblock lobisi var iken hesabı çalınmıştı bilmiyorum omu etti etmedimi ama adamın boş yerine günahını almayın şimdi ben ismail yanadan da değilim ismail dostum ilk önce sana dediğim gibi sabırlı davrancaksın sakin kalacaksın dedim hata sinirlendiğinde yani millete öfkeni fırlatma dedim biliyorum spawnerin çalındı onunda heberini aldım Geçmiş olsun ama şimdi forumda çocukluk yapıyorsunuz benim düşüncelerim bunlar.
Tm çalındı dielim Peki dier ettiği Küfürler Başkalarına Ettiği Küfürler,O zaman da mı Hesabı Çalındı?

Merhabalar, kanıtlarda kişinin yönetime ettiği hakaretler açıkça gözüküyor.Gerekli işlem uygulanacaktır.
Bunun dışında konuda bir dolu gereksiz mesaj gördüm, bu mesajları kaldırmanız daha iyi olabilir.
İyi günler diliyorum.

Yetkiliye karşı orada çıkan hakaretler kendime göre açıkası belli oluyor...
Gerekli işlem en kısa sürede yapılacağını umut ediyorum...

|~PrensAlvin~|

Editör Adayı
BYİSMAİL BİR ÇOK KİŞİYİ RAHATISZ EDİYOR, HACK KULLANIYOR, VE OYUNCULARA AŞIRI ŞEKİLDE HERGÜN AİLEVİ KÜFÜR EDİYOR PVP DE KESİLDİĞİNDE MİLLETİ BAŞKA HESAPA GEÇEREK SENİ SALMAM DİYİP FALAN GÖZÜNÜ KORKUTUYOR BÜGÜNDE PVP DE BANA ONCA KÜFÜR ETTİ GÜYA HACKMIŞIM BENCE BU KULLANICININ ARTIK GEREĞİNİN YAPILMASI GEREK.
@agelir3 @TheRazorGod

jantii

Yeni Üye
BYİSMAİL BİR ÇOK KİŞİYİ RAHATISZ EDİYOR, HACK KULLANIYOR, VE OYUNCULARA AŞIRI ŞEKİLDE HERGÜN AİLEVİ KÜFÜR EDİYOR PVP DE KESİLDİĞİNDE MİLLETİ BAŞKA HESAPA GEÇEREK SENİ SALMAM DİYİP FALAN GÖZÜNÜ KORKUTUYOR BÜGÜNDE PVP DE BANA ONCA KÜFÜR ETTİ GÜYA HACKMIŞIM BENCE BU KULLANICININ ARTIK GEREĞİNİN YAPILMASI GEREK.
@agelir3 @TheRazorGod
Merhabalar:)
İlk önce Pvp-1 Bakıyorum farkındayım Byismail sinirli sinir hastası olduğunu herkese küfür ediyor. Hıle açıyor diyorsun ya seni pvp de inciliyorum sende hile açıyorsun elimde bir kaç hıle videon mevcut herkes bana ulaşıp bana yazıyorlar bundan emin ol

|~PrensAlvin~|

Editör Adayı
İlk önce Pvp-1 Bakıyorum farkındayım Byismail sinirli sinir hastası olduğunu herkese küfür ediyor. Hıle açıyor diyorsun ya seni pvp de inciliyorum sende hile açıyorsun elimde bir kaç hıle videon mevcut herkes bana ulaşıp bana yazıyorlar bundan emin ol
GÜLÜM HİLE VİDEOMMU VAR AT HE ŞUNU BİLKİ YILLARDIR BU SERVERDAYIM 1 HİLE SS M YOK. HİLE NEDEN KULLANİM Kİ BU ZAMANA KADAR KULLANMADIM KULLANMAMDA!

Gulyabani

¿sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹıq ;ɐp ɐpunloʎ ʎǝş ɹǝɥ ıʞuɐs
Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Lütfen konuyu daha fazla uzatmayın. Sinir hastalığı ona hile kullanabilme veya küfür etme hakkını kazandırmıyor. Ayrıca hile kanıtınız var ise bu konuda yeni bir tartışma çıkarmak yerine konu açarak şikâyette bulunabilirsiniz.

Oh be adalet yerini buldu 30 gun ban deil sınırsız olsaydı keske ama buda cogu kısının sınırının gecmesıne yarar

Yetersiz kanıt sebebiyle ret alabilecek olan bildirim, ilgili kullanıcının konudaki yanıtları değerlendirilerek kabul edilmiştir. İlgili oyuncu hakkında cezai işlem uygulandı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.