• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Bilgilendirme Ikonia 4.5 Güncellemesi Çalışma Takvimi

mbpro.png
İkoniaNetwork'un 2018 yılındaki çalışma takvimine buradan ulaşabilirsiniz;

• Creative-1 sunucusunun açılması
  • SkyWars sunucularındaki hataların giderilmesi
  • SurvivalGames sunucularının yenilenmesi
  • EggWars sunucularının yenilenmesi
  • SkyBlock-1 sunucusunun açılması
  • EasyFactions-1 sunucusunun açılması
  • Survival-1 sunucusunun güncellenmesi
Bunlar sadece yapılması beklenen listelemeler. Aşağıda daha genel bir güncelleme listesi bulabilirsiniz;

• Creative-1 BETA Sunucusunun Açılması
  • Creative-1 4.5.5 Güncellemesi
  • SkyWars 4.5.2 Güncellemesi
  • SurvivalGames BETA Sunucusunun Açılması
  • SurvivalGames 4.5.3 Güncellemesi
  • Hile Korumalı sunucular için genel Anti-Hile güncellemesi
  • EggWars BETA Sunucusunun Açılması
  • EggWars 4.5.3 Güncellemesi
  • EggWars 4.5.7 Güncellemesi
  • SkyBlock-1 BETA Sunucusunun Açılması
  • SkyBlock-1 4.5.2 Güncellemesi
  • SkyBlock-1 4.5.5 Güncellemesi
  • EasyFactions-1 BETA Sunucusunun Açılması
  • EasyFactions-1 4.5.5 Güncellemesi
  • Survival-1 4.5.2 Güncellemesi
  • Survival-1 4.5.5 Güncellemesi
Yeşil: Tamamlandı
Sarı: Yapım Aşamasında
Mavi: Henüz Başlanmadı

Moderatörün son düzenlenenleri:

Yorumlar

Onun hackini göstercem derken kendi hackini gostermissin LiquidBounce :p çok zekisin arkadaşım QEWQEQW bide f1 basmış çocuk kandiriyo sanki qweqwqw
Evet çocuk kandırıyor.Teknik olarak 18 yaşını doldurmadığından dolayı hala ''ÇOCUK'' sun.Ayrıca burası forum.Tekrar hatırlatırım.Bunun yanı sıra burası senin oyun platformun değil bunu o olmayan kafana sok.

Evet çocuk kandırıyor.Teknik olarak 18 yaşını doldurmadığından dolayı hala ''ÇOCUK'' sun.Ayrıca burası forum.Tekrar hatırlatırım.Bunun yanı sıra burası senin oyun platformun değil bunu o olmayan kafana sok.
Hmm burası forum. "BOŞ" yapma yeri değil cahil arkadaşım. Bunu o olmayan kafana sok.

bakın. oyuna giriyom. skywars'a giriyom sonra. Oynuyom. Hile kullanan biri 3 saniyede köprüsünü yapıp beni boşluğun derinliklerine gönderiyor -öldürüyor yani .d- . Oyun oynama zevkim Sikiliyor. Yenilikler güzeldir ama eğer siz şu siktimin hilesine bi çözüm bulamazsanız bunlar ne işe yarar?
Ban/susturma attığınız için tşk şimdiden. hadi eyw

Onun hackini göstercem derken kendi hackini gostermissin LiquidBounce :p çok zekisin arkadaşım QEWQEQW bide f1 basmış çocuk kandiriyo sanki qweqwqw
Bak birçok konuda seni uyarıyoruz. Aynı şeyleri bize tekrar ettirme. Bunu dile getirmek zorundayım, en azından seni sık sık hatalarından dolayı uyardığımız ortada olsun. Sunucuda/Oyunda yarattığın huzursuzluk kesinlikle birçok kişiye kalsa Sınırsız Ban suçu. Günde ortalama 40/50 defa küfür ediyorsun. Kavga etmediğin kimse kalmadı. Hiçbir zaman konuşmalarına ve toplum kurallarına dikkat etmiyorsun. Artık inkâr ederek hile kullanman çocukça bir hâl aldı. Kendini küçük düşüreceğine hatandan dön Konu aç herkesten özür dile, yani senin yerinde olsa birçok kişi bunu yapardı. Oyunda yarattığın huzursuzluğu burda çıkaramazsın öncelikle bunu öğren. Forum daha sık bir denetim altında. Umarım söylediklerimi kâle alırsın. Umursamazsan da benden yana sorun yok ben bir defa insan gibi konuştum anlamazsan senin sorunun eğer uygunsuz bir cevap verirsen, tartışmayı yanıtlamıyacağım. Seni kandırmak çocuk kandırmaktan daha kolay, tabii kendini çocuk olarak görmüyorsan. Ayrıca sen hile kullanarak kendini kandırıyorsun biz mi seni kandıramayacağız?

Son düzenleme:
Bak birçok konuda seni uyarıyoruz. Aynı şeyleri bize tekrar ettirme. Bunu dile getirmek zorundayım, en azından seni sık sık hatalarından dolayı uyardığımız ortada olsun. Sunucuda/Oyunda yarattığın huzursuzluk kesinlikle birçok kişiye kalsa Sınırsız Ban suçu. Günde ortalama 40/50 defa küfür ediyorsun. Kavga etmediğin kimse kalmadı. Hiçbir zaman konuşmalarına ve toplum kurallarına dikkat etmiyorsun. Artık inkâr ederek hile kullanman çocukça bir hâl aldı. Kendini küçük düşüreceğine hatandan dön Konu aç herkesten özür dile, yani senin yerinde olsa birçok kişi bunu yapardı. Oyunda yarattığın huzursuzluğu burda çıkaramazsın öncelikle bunu öğren. Forum daha sık bir denetim altında. Umarım söylediklerimi kâle alırsın. Umursamazsan da benden yana sorun yok ben bir defa insan gibi konuştum anlamazsan senin sorunun eğer uygunsuz bir cevap verirsen, tartışmayı yanıtlamıyacağım. Seni kandırmak çocuk kandırmaktan daha kolay, tabii kendini çocuk olarak görmüyorsan. Ayrıca sen hile kullanarak kendini kandırıyorsun biz mi seni kandıramayacağız?
Kime nasıl davranacağımı sana sormak zorunda değilim. Bundan sanane kimseye karışamassın ayağını denk al Bana Karışma. Ayrıca gereksiz cevaplarını kendine sakla umrumda değilsin.

Kime nasıl davranacağımı sana sormak zorunda değilim. Bundan sanane kimseye karışamassın ayağını denk al Bana Karışma. Ayrıca gereksiz cevaplarını kendine sakla umrumda değilsin.
Herkes seni biliyor, boşuna düzgün cümleler kullanmaya çalışma da bizden öğren. Bilmediğin şeyi sana biz öğreticez tabiikide.
Ayrıca uyumlu bir cümle kurmadın ortama göre, "Ayağını denk al" kelimesini senin gibiler kullanamaz. Çok komik bir durum. "Gereksiz cevap" olarak gördüğün her cevap sana hatalarını söylüyor ve seni Medeni Bir İnsan haline getirmeye çalışıyor. En azından verdiğin cevaba bakarsak kendini düzeltmeye kararlıymışsın gibi geliyor. Unutma bu söylediklerimizi/uyarılarımızı eğer olduğun gibi devam edersen herşeye, kimsenin umurunda olmayacak, ve sık sık susturma/yasaklama alacaksın şu an sunucu en kötü zamanların da ama az kaldı sistemler yenilenecek ve eskiden nasıl huzurlu olduğumuzu göremeyeceksin :p çünkü kendini yasaklatacak suçlar işliyorsun.

Hmm burası forum. "BOŞ" yapma yeri değil cahil arkadaşım. Bunu o olmayan kafana sok.
Ayy kim olduğunu biliyorum Ececiğim rol yapma rica ediyorum.Ayrıcaaa şu ''Boş yapma,Kes sesini'' gibi kelimeler çok kullanılmaya başladı.. Boş yapmak ne demek daha onu bile bilmiyordursun sen bana cahil dediğine göre.

forumu tartışma alanına dönüştürmeden önce iki kez düşünün 4.5 güncellemesi hakkında bir takvim düzenleyip konu yapmışlar ve yaptıklarınız forum kurallarına aykırı davranışlar bu şekilde kendi cahilliğinizi sergilemiş oldunuz

Son düzenleme:
Ecenur5 easeaesewsea sinirlendim açtım aq
Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür!

S
Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür! Küfür!
.d

Yetkililer elinden geleni yapıyor Eagle!
Adamlar ışık hızında işlev yapmıyorlar! Herşey yavaş yavaş gelicek.

Mevcut sunucularda yapılacak olan güncellemeler sebebiyle bir süreliğine 4.5 Güncellemesi Çalışma Takvimi'ne sadık kalmak yerine kısa sürede çok daha işe yarayacak 2018 güncellemelerini yayınlayacağız.

Kabaca şuan için kısa vadede planlar şu şekilde;
SkyBlock-2 2018 güncellemesi,
EasyFactions-2 2018 güncellemesi,
PvP-1 2018 güncellemesi,
Hunger Games/Survival Games genel altyapı değişikliği ile sezonlu sistemin aktif edilmesi.

Daha güncel ve ayrıntılı çalışma takvimi yayınlayacağım.

Yapılan sunucu içi çalışmaların çoğunu artık "Değişim Günlüğü" alanında görebileceksiniz;

https://forum.konyacraft.com/pages/changelog/

Türkçe de yakıyor ha :D "Senin" yazıyor orda.Gözler görmüyorsa protez göz icat ettirtmek lazım.Millete boş boş gönderme yapıp sataşanda suç yoksa benim de burda laf atmamda suç yok devam et böyle bravo.
Artık nasıl bir düşünce yetisine sahipsen dediğimi bile anlamamışsın. Tartışmama değecek biri değilsin, böyle bir konu başlığı altında da tartışacak değilim. Bravo bana. :D

Artık nasıl bir düşünce yetisine sahipsen dediğimi bile anlamamışsın. Tartışmama değecek biri değilsin, böyle bir konu başlığı altında da tartışacak değilim. Bravo bana.
Allah akıl fikir versin sana :D Düşünce yetim düşük olanları pek takmadığından dolayı kendiliğinden olan bir şey bu refleks gibi düşün.Aklın gelişince sende de olur merak etme.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.