• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

GEREKSİZ Sınırsız olarak banlanma

1.NEYİN REKLAMINI YAPMISIM BEN BE!!!!! LAN REKLAM YAPAN ADAMİ CONSOL 3 KERE BANLADİ 2. ACİN SU BANİ MÜSLÜMANIM LAN BEN NE DİYE DİNİME KUFREDEYİM BEN KUFRETSEM KUFRETSEM SU SİSTEME KUFREDERİM HAKSIZ YERE BANLANDİM BE!ACİKLAMA REKLAM OYLEMİ SEVGİLİ ADMİNLER SS VARSA LUTFEN ATİN REKLAM YAPTIGIMA DAİR SW REKLAMİ BEN KENDİMDEN EMİNİM BEN HERZAMAN SW REKLAMLARİNA KARSI CIKMIS SW LERİN BASKA TURLU GELİSEBİLCEGİNDEN YANA OLMUSUMDUR!!!!!!!!HE BU ARADA ATTINIZ IP BAN MODEMİ KAPATİP ACTINIZDA IP YENİLENİR BUNU SW NİN TUMU BİLİYOR VE KULLANIYOR AMA BUNU BEN YAPMICAM SİZİN ACMANIZI YADA CEVAP VERMEMENİZİ BEKLİCEM.Saygilarim la ban yenen hesabın ismi:LegenArro

Ekli dosyalar

AmIMad_

Aktif Üye
1.NEYİN REKLAMINI YAPMISIM BEN BE!!!!! LAN REKLAM YAPAN ADAMİ CONSOL 3 KERE BANLADİ 2. ACİN SU BANİ MÜSLÜMANIM LAN BEN NE DİYE DİNİME KUFREDEYİM BEN KUFRETSEM KUFRETSEM SU SİSTEME KUFREDERİM HAKSIZ YERE BANLANDİM BE!ACİKLAMA REKLAM OYLEMİ SEVGİLİ ADMİNLER SS VARSA LUTFEN ATİN REKLAM YAPTIGIMA DAİR SW REKLAMİ BEN KENDİMDEN EMİNİM BEN HERZAMAN SW REKLAMLARİNA KARSI CIKMIS SW LERİN BASKA TURLU GELİSEBİLCEGİNDEN YANA OLMUSUMDUR!!!!!!!!HE BU ARADA ATTINIZ IP BAN MODEMİ KAPATİP ACTINIZDA IP YENİLENİR BUNU SW NİN TUMU BİLİYOR VE KULLANIYOR AMA BUNU BEN YAPMICAM SİZİN ACMANIZI YADA CEVAP VERMEMENİZİ BEKLİCEM.Saygilarim la ban yenen hesabın ismi:LegenArro
Pek bir bilgim yok fakat bir kanıt gerekli sanırsam.Önceden benimde hesabım yasaklanmıştı.Yazdığım şeyin kanıtını gösterip kaldırtmayı başarmıştım.Eğer kanıtın yoksada ne yazdığını söylersen bakabiliyorlar sanırsam.

Son düzenleme:
Offf ne diye ban yedin ya sistemdr sıkıntı olabilir ayni şey DarkShadowww arkadaşımızın başınada geldi reklam diye sınırsız ban yemek zorunda kaldı ama yetkililer kaldırdi banını geçmiş olsun kardeşim

Eyvallah beyler ancak adminlerin unuttugu bi yer var ıp ban atıyolar ustteki yazımdada bahsettigim gibi.Hesabım premium degildi ve ben o banı adminlerimiz sgolsun foruma dahi girmedikleri için kendim kaldırdım.Hack kullanmadım bunu burda soyluyorum kaldırdıgımı cunku kufurden ban atıp hacklere ban atmıyolar!.Böyle bi düzen yok maalsef başka hiçbir sw de

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.