• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

IkonıaNetwork'u 1-2 ay bırakmam gerekiyor.

Vay bee, öğrenci olduk hojam eggwars bilmem ama pvp’de alamıyorsunuz. :d Eggwarsda’da aynı. :D
Bedwars; "lan goş yardım et lan doricaklar lan" kurtarıyorum, eggwarsda ise ani bir şekilde geldiğinde kesiyorum alıyorum eli yalan mı be öğrencim ? :D

S

Silindi_5815

Bedwars; "lan goş yardım et lan doricaklar lan" kurtarıyorum, eggwarsda ise ani bir şekilde geldiğinde kesiyorum alıyorum eli yalan mı be öğrencim ? :D
Bedwarsda sen vade kalıyorsun ama eggwarsda ani bir şekilde geldiğimde alıyorsun ki zaten şu zamana kadar eggwarsı ciddiye alıp düzgün oynamadım oda var :D

IkonıaNetwork'u 1-2 ay bırakmam gerekiyor. çünkü başka bir serverda banım açılmış. Banlanırsam tekrar gelirim. Ayrıca oradakiler güçlü olduğu için benim de oraya alışıp burada güzel performans sağlamam lazım. Mesela 3 kişi çağırsam ilk 5'i alır. Bakın burada İlk beşi düşürmüyorum yanlış anlamayın sadece onları büyütüyorum. Çünkü büyüttüğüm kadar Professional oynuyorlar. Ama isterseniz o Serverin IP Adresini verebilirim. AYRICA HESABIM ŞU AN VIP. Beni kasmak isteyen varsa kasabilir özel mesaj ile şifreyi verebilirim.
Bu kadar profesyonel oyuncuları olan sunucuyu merak ettim.
CubeC^^^T deme sakın :)

Hayır çağırın dediğiniz adamlar Amerikan ben pek ing konuşamam onlarda gelmez siz oraya gidin olmazmı? Ancak adamlar dediğim kadar professional. Hayır tabii ki de bu özneldir. Ama benim düşüncem bu tekrar söylüyorum yanlış anlamayın. Ben ilk 5'i Asla küçümsemiyorum. Sadece onları büyütüyorum.

Hayır çağırın dediğiniz adamlar Amerikan ben pek ing konuşamam onlarda gelmez siz oraya gidin olmazmı? Ancak adamlar dediğim kadar professional. Hayır tabii ki de bu özneldir. Ama benim düşüncem bu tekrar söylüyorum yanlış anlamayın. Ben ilk 5'i Asla küçümsemiyorum. Sadece onları büyütüyorum.
Özelden yolla ip adresini, girebilirsen, sende gel.

KollarimiVerin

Editör Adayı
Aga be... Adam bırakıyormuş yak yak....
Moruk boş konunun kimseye yararı yok üstüne basa basa, söyledim ki hala söylemeye devam ediyorum Forum içerisinde yok "BIRAKIYORUM MORUQ" gibi konularınızı kendinize saklayınız. Ayrıca Özel Mesaj yolları ile tüm dost kullanıcılarınızı bir gruba toplayıp mesajınızı iletebilirsiniz.

Moruk boş konunun kimseye yararı yok üstüne basa basa, söyledim ki hala söylemeye devam ediyorum Forum içerisinde yok "BIRAKIYORUM MORUQ" gibi konularınızı kendinize saklayınız. Ayrıca Özel Mesaj yolları ile tüm dost kullanıcılarınızı bir gruba toplayıp mesajınızı iletebilirsiniz.
Sen bırakınca senin de duyurularını görürüz. Sorun yok.

Bu tip yorumlar için konu kilit.

KollarimiVerin

Editör Adayı
sende gerektiğinden kaygı var.
Yorumumu düzgünce okudun mu?
nasıl bi' çelişkilendirme yapmışsın anlamakta güçlük çekiyorum sana bahsediyorum ki orada bu konuyu açmak yerine özel mesaj yolu ile halledebilme imkanın varken (bak imkanında var bildiğin halde yapmıyorsun) niçin buna ihtiyaç yada gereksinim duyabiliyorsun?

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.