• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

yau server açıyorsunuz neden ilgilenmiyorsunuz

Profesyonel korumalıda öncekinden daha çok hile var adam demir kılıç setsiz p5 seti nasıl kesebiliyor ya nasıl yönetiyorsunuz siz !

Mcanik

Süper Üye
Profesyonel korumalıda öncekinden daha çok hile var adam demir kılıç setsiz p5 seti nasıl kesebiliyor ya nasıl yönetiyorsunuz siz !
Deri set ile iron set kesilemez diye bir şey yok."Nasıl keser yaa?" demen adamın uzaktan veya blok arkasından vurmadığını gösteriyor zaten.Ama diyorsan kesinlikle hile, at videosunu foruma böylece destek ol yöneticilere.

ErenRyz456

Editör Adayı
Taktik vs. şeyler var setlere fazla güvenmemek lazım Survival-1 ''Koruma'' serveri Türkiyenin en iyi Survival Serveri siz ilk kendi oynayışınıza bakıp sonra serveri eleştirin :)

Taktik vs. şeyler var setlere fazla güvenmemek lazım Survival-1 ''Koruma'' serveri Türkiyenin en iyi Survival Serveri siz ilk kendi oynayışınıza bakıp sonra serveri eleştirin :)
Tabi ya ben oynayamıyorum. adam kilitli sandığıda ben kilitleyemedim diye açabiliyor değilmi? yau beni nasıl kestin diyorum başkasına kill aurasız kesemezdim diyor. bende girdim denedim sırf hile çalışıyormu diye ama yok arkadaş istediğini yapabiliyorsun serverda. Koruma öyle uygulamalarla değil dikkat edilmeli yetkili olursa hiç biri kullanamaz kullanırlarsa 1 bandan gözü korkar.

Deri set ile iron set kesilemez diye bir şey yok."Nasıl keser yaa?" demen adamın uzaktan veya blok arkasından vurmadığını gösteriyor zaten.Ama diyorsan kesinlikle hile, at videosunu foruma böylece destek ol yöneticilere.
bandicam tam zamanında hata verdi zaten adamın başka resmi var kilitli sandığı rahatca açıp çalıyor içindekileri

bu arada taktik diyorsunda 1 vurmamda ölecek kişi 10 metre ilerden vurduğu için gidemiyorum ve hem set yok hemde normalde başkası vurda her 2 vuruşta yarım kalbim giderken adam kill aura ile muhteşem şekilde kesiyor .

Bu serveri sana verseler sende bütün hile kullanan kişilere bir şey yapamassın.Tabi ki çalışıyorlar.
Kod bilgisi lazım. Başka bir türk serverde şunu gözlemledim kod yapmışlar sunucuya hıle lerin java kodlarını alıp girişleri engellemişler ve hiç hıle'de yok sunucuda...

Kod bilgisi lazım. Başka bir türk serverde şunu gözlemledim kod yapmışlar sunucuya hıle lerin java kodlarını alıp girişleri engellemişler ve hiç hıle'de yok sunucuda...
Aslında Dediğiniz Şey Tam Olarak Şu;
Şimdi Bir Hack, Dosyası İndirdiniz.
Örnek:Huzuni.
Huzuni. Bir Java, Dosyası Olduğu İçin.
Orada Ki Scriptleri Kolayca Görebilirler.
Ama Şunu Anlayamadım.
Java, Kodları Kontrol, Edicek Bir Sistem, Nasıl Yapmışlar Akıllara Durgunluk Veren Bir Sorun.

Aslında Dediğiniz Şey Tam Olarak Şu;
Şimdi Bir Hack, Dosyası İndirdiniz.
Örnek:Huzuni.
Huzuni. Bir Java, Dosyası Olduğu İçin.
Orada Ki Scriptleri Kolayca Görebilirler.
Ama Şunu Anlayamadım.
Java, Kodları Kontrol, Edicek Bir Sistem, Nasıl Yapmışlar Akıllara Durgunluk Veren Bir Sorun.
Şöyle şimdi bir dosya daha var biliyorsundur onu. Ordaki kodun girişini yasaklıyorlar mesela rus serverlerinde türk ip si yasaklanmış o mantık ile anladınmı?

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.