• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

SkyWars Hacker

Mcanik

Süper Üye

Merhaba. Gerekli kişinin cezası ban ile sonuçlandırılacaktır! Böyle kişileri bildiriniz lütfen @Mcanik'in yaptığı gibi...

ErenRyz456

Editör Adayı
İlgili kişi hack değil zaten. Sadece sizde ufak bir lag proglemi oluşmuş fly olsaydı ölmezdi.

Siz bence her konuya yorum yapmayınız.
Ben zaten her konuya cevap yazmıyorum. Dikkatimi çeken konulara cevap yazıyorum bazıları gibi her konuya msj yazarak editör belgesi almaya çalışmıyorum! Öyle yapıp sunucu içersindede editör belgesi aldım diye hava atanlardan olmam merak etme!

Lowxy

Süper Üye
Adamda AntiKnockBack ve KillAura var ama aşşağıya düşünce neden öyle oldu anlamadım,fly'a benzemiyor,sanırım yeni bir hile.
İlgili kişi hack değil zaten. Sadece sizde ufak bir lag proglemi oluşmuş fly olsaydı ölmezdi.
Bu nasıl bir lagg problemiyse artık :/

Mcanik

Süper Üye
Lag problemi olsa idi karşıdaki kişinin blok koyması,ona vurma seslerim , ona vurulması , lav koyabilmem ve kişinin ölmesi anında oyunun bitmesi bununla beraber chatte oyunun bittiği hakkında çıkan bilgiler olmazdı.Lag sadece oyuncuda olmaz oyunda olur.Karşıdaki kişi lagger olsaydı ışınlanırdı veya dona dona ilerlerdi.

Lag problemi olsa idi karşıdaki kişinin blok koyması,ona vurma seslerim , ona vurulması , lav koyabilmem ve kişinin ölmesi anında oyunun bitmesi bununla beraber chatte oyunun bittiği hakkında çıkan bilgiler olmazdı.Lag sadece oyuncuda olmaz oyunda olur.Karşıdaki kişi lagger olsaydı ışınlanırdı veya dona dona ilerlerdi.
Sana hak veriyorum. Bazı şahıslar benim varlığımdan rahatsız olduğu için'ki ve başarabilceğimi bildikleri için bana böyle sürekli yalan süsü vererek msj kasma çabasına giriyor ortamı veriyorlar ama pes etmeyceğim....

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.