• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

SkyGrid

Mcanik

Süper Üye
Servera SkyGrid Adlı Oyunun gelmesini istiyorum.
Oyunda aralarında 3-4 block boşluk olan rastgele blocklar var ve kişi bu blockları kırarak gelişmeye çalışıyor.Yaptığı eve claim atarak diğer oyuncuların blok koymasını veya kırmasını , sandıklarını açmasını engelliyor.Bir nevi SkyBlock gibi ama etrafta blocklarda var.Warp kurulabiliyor , PvP warpı gibi normal warplar var.Mapin bir görüntüsünü attım buraya.Çoğu SkyGrid serverinde Fall damage açık fakat SkyGrid de falldamage kapatılmalı.Başka bir serverda oynadığım ve benim dışımda çok fazla oyuncusu olan bir oyun.

Ekli dosyalar

KollarimiVerin

Editör Adayı
Servera SkyGrid Adlı Oyunun gelmesini istiyorum.
Oyunda aralarında 3-4 block boşluk olan rastgele blocklar var ve kişi bu blockları kırarak gelişmeye çalışıyor.Yaptığı eve claim atarak diğer oyuncuların blok koymasını veya kırmasını , sandıklarını açmasını engelliyor.Bir nevi SkyBlock gibi ama etrafta blocklarda var.Warp kurulabiliyor , PvP warpı gibi normal warplar var.Mapin bir görüntüsünü attım buraya.Çoğu SkyGrid serverinde Fall damage açık fakat SkyGrid de falldamage kapatılmalı.Başka bir serverda oynadığım ve benim dışımda çok fazla oyuncusu olan bir oyun.
Bu Oyun'a Nasıl, Bir Güzellik Katacaktır?

Mcanik

Süper Üye
Bu Oyun'a Nasıl, Bir Güzellik Katacaktır?
Adam akıllı Premiumsuz SkyGrid olan 1 server var ve oyuncu sayısı çok yüksek.Fakat yabancı olduğu için Türkler pek rahat oynayamıyor.Servera bu oyun gelirse hem diğer oyuncular tarafından sevileceğini hemde servera oyuncu kazandıracağını düşünüyorum.

KollarimiVerin

Editör Adayı
Adam akıllı Premiumsuz SkyGrid olan 1 server var ve oyuncu sayısı çok yüksek.Fakat yabancı olduğu için Türkler pek rahat oynayamıyor.Servera bu oyun gelirse hem diğer oyuncular tarafından sevileceğini hemde servera oyuncu kazandıracağını düşünüyorum.
Düşünceniz Güzel Hocam, Bence Geçmeli.
Hadi Bakalım, Hayırlısı Olsun.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.