• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

PvP ''Vip'' Teamlar +Normal Oyuncu

Takım Ban Yesinmi?

• Ban Yesinmi?

Kullanılan: 4 40,0%
  • Ban Yemesinmi?

Kullanılan: 6 60,0%

• Kullanılan toplam oy
    10
2017-09-07_18.10.19.png 2017-09-07_18.08.41.png Merhaba. Maria gene bir ban yemek için sebebini buldum sebebler ise perdenin arkasında gizlidir. Buda part'3 olsun 3'Kanıt ban sebebine sürükler. @Mcanik Seninde ilgilenmeni isderim. :)

bişey dicemde neden hep benim ss lerimi atıyosun başka kişilerin sslerini atmıyosun
korkuyomusun yoksa onlardan ben orda takım deyildim vurmuyorum ve onları koruyorum

bunun yuzundende ban yemek artık yani yersem sacmalık olur daha bu sabah ıkonia vip aldım !

bişey dicemde neden hep benim ss lerimi atıyosun başka kişilerin sslerini atmıyosun
korkuyomusun yoksa onlardan ben orda takım deyildim vurmuyorum ve onları koruyorum
Ceza sistemi sana uygulanacaktır. Ben sunucuda kimseden korkmuyorum korksaydım viplere sataşmazdım...

senin gibi ssvg gibilier yuzunden boyle serverler berbat oluyo eyer ban yersemde inş ama inş o 45 senni bi gun hayatında karşına cıkar !!!

senin gibi ssvg gibilier yuzunden boyle serverler berbat oluyo eyer ban yersemde inş ama inş o 45 senni bi gun hayatında karşına cıkar !!!
Hayır biz serveri sizin gibilerden koruyoruz! Server kötüleşmiyor aksi taktirde daha iyi bir ortam oluşturuluyor. Ve o 45tl karşıma çıkmaz cebimden çıkar.

AmIMad_

Aktif Üye
Saçma sapan şekilde boş beleş savunmalarla inkar etmene gerek yok.Sırası gelecek hepsine.

bersan sen ne diyosun ya 1. ben zaten ıkonia vipi alıcaktım bunu herkez biliyodu 2. ben senin bildiğin kızlardan deyilim

bersan sen ne diyosun ya 1. ben zaten ıkonia vipi alıcaktım bunu herkez biliyodu 2. ben senin bildiğin kızlardan deyilim
1. Cisi herkez diyil herkes. 2. Cisi sen o bildiğimiz A-Sosyal kızlardansın akşama kadar herkese küfür eden kendini güzel sanan ve sosyal medyada 20'Takipçi anca bulunanlardansın..

Mcanik

Süper Üye
Forum kuralları gereğince Türkçeyi düzgün kullanmalısın.Tabii ki hataların olabilir ama yazılarında doğru yazılmış ve doğru anlamda kullanılmış kelime neredeyse yok.

xSqTayfa

Go commit die
Burda oylamayı boşa yapmışsın veya öylesine yapmışsın.Her Türlü cezalarını çekecekler zaten haklısınız hepiniz. Team olanları saymıyorum.Ve Teamların artık acilen cezalarını çekmeleri lazım.Ve oylarda hayır diyenlerin o teamların olduğunuda anlayabilirsiniz.İyi oyunlar.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.