• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Vip + Küfür + SPAWN CHAT KAPAMA !!!

küfür

• küfür

Kullanılan: 0 0,0%
  • küfür

Kullanılan: 2 100,0%
  • küfür

Kullanılan: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Hatırlıyomusunuz dun hazreti beni foruma atmıştı bende şimdi adı NotriNova olan küfürbazi ss alıp attım alın bakın:mad::mad:

alın oldumu dun demiştin baba ss al diye bugun aldım eyer ben mute yersem NortiNova Ban yemesi gerek !!

Merhaba. Ben herşeyi geleceğe göre yargılayarak yapıyorum bende senin ss lerini koyuyorum buraya team olmakta ban sebebine giriyordu ''FFA'' da iyi forumlar. 2017-09-07_11.32.29.png 2017-09-07_11.22.40.png

KollarimiVerin

Editör Adayı
Arkadaşımızın Cezası Büyük, İhtimal "BAN" Olacaktır.
TEAM, OLMA CEZASI BAN, SEBEBİDİR ARKADAŞLAR.

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Kesinlikle "BAN" Yiyecek.
Yaptığı Şeyler KonyaCraft, Kurallarına Aykırı Bir Davranıştır.
Senin ettiğin küfürlerin hepsini atsaydı @HazretiRookie çoktan mute yada ban yemiştin.

Şunu belirtmek isterim ki VİP + bilmem ne VİP'ler küfür edemez diye bir kural yok ceza konusunda normal üye ile VİP üye aynı tutulur.
Her 2 nizede sonuna kadar katılıyorum umarım ki ban yer!

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.