• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Premium Sitesi

Arkadaşlar Ben Bi Premium Alıcaktımda PreDunyam Harici Güvenli Bi Pre sitesi Varmı ?

Arkadaşlar Ben Bi Premium Alıcaktımda PreDunyam Harici Güvenli Bi Pre sitesi Varmı ?
Mojangdan al windows 10' dan faydalnma imkanları minecraft hikaye modu minecraft realms minecraft fallout bölmü modu ile hediye veriliyor daha gerçekci bir oyun görünümü daha fazla fps alman için oyun ayarların kurarken ayarlanıyor oyunu en yüksek ayarlarda oynasan bile fps boostu kendi çekirdeği sağlıyor.

Mojangdan al windows 10' dan faydalnma imkanları minecraft hikaye modu minecraft realms minecraft fallout bölmü modu ile hediye veriliyor daha gerçekci bir oyun görünümü daha fazla fps alman için oyun ayarların kurarken ayarlanıyor oyunu en yüksek ayarlarda oynasan bile fps boostu kendi çekirdeği sağlıyor.
Falza Bi Bütçem Yok Ne Kadar Bilmiyorum da ?

Bayramda paranı biriktir alıcağına değicektir cidden 95tl ama düz hesap 100tl inaniala atıcaksan zatan 100Tl atmalısın 4tl kesiyor.
Para Mı Verirler Bayramda toplasan 10 tl :D

Bildiğin Arkadaşlarının Aldığı Sitler Falan Yokmu ?

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.