• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Serverda Küçükleri geliştireceğim diye kandırarak hesapları çalıyorlar

Slayermanq ve rocamoca denen kişiler küçükleri senin yerine gelişeceğim diye kandırarak hem çalıyorlar hemde oyunda küçük düşürüyorlar. benle oynayanın çalıp bütün emeğimizi alt üst etti 1'i diğeride hardvip alanın hesabını çaldı. lütfen takibe alın.

Mcanik

Süper Üye
Slayermanq ve rocamoca denen kişiler küçükleri senin yerine gelişeceğim diye kandırarak hem çalıyorlar hemde oyunda küçük düşürüyorlar. benle oynayanın çalıp bütün emeğimizi alt üst etti 1'i diğeride hardvip alanın hesabını çaldı. lütfen takibe alın.
Serverde 3 yönetici olduğundan çok ilgilenemiyorlar.Herhangi bir kanıt atarsan ilgileneceklerdir.Dolandırıcılıktan ban yiyebilirler.

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Böyle kişiler var evet bunu yöneticilerde biliyorlar fakat bir ss atarsan daha hızlı yardımcı olup başınızı beladan kurtalablirler.
Bir şey fark ettim sunucuda bütün herşeye cevap veren sensin bu msj kasma çabası diyilmi? Benmi yanlış yorumluyorum yoksa?
Evet,şuan yanlış yorumluyorsun.Arkadaşımız bir konu açmış ve bu konuya yardım etmek yerine @Mcanik'in yorumu eleştiriyorsun.Vede mesaj kassa bile gerekli kritalleri karşılamadığı müddetçe editör olamayacaktır,iyi günler.

Bir şey fark ettim sunucuda bütün herşeye cevap veren sensin bu msj kasma çabası diyilmi? Benmi yanlış yorumluyorum yoksa?
Ne alaka ya? Adam gelmiş beraber oynadığım kişinin hesabını çalıp bütün emeğimi dağıtmış ve ben bişeyler istemek içinmi bunu yazacağım. 1 hesap çalınmıyor çok hesabı çalıyorlar benimkilerlede uğraşmışlar.

Peki elimde bir video var çalma değilde tek dertleri benim evin etrafında dolaşıp trollemek. adamın biri sırf bu yüzden ikoniavip almış bunları bu şekilde milletin emeğine saldırma amacıyla banlatabilirmiyiz peki?

KollarimiVerin

Editör Adayı
Arkadaşlar, Hesabınızın Güvenliği Size, Aittir.
Hesabınızı Bu Tür Dolandırıcılara Karşı, Önleminizi Almanız Lazımdır.
Lakin, Küçükler İyi Düşünemedikleri İçin, Hesaplarını Kaptırabilirler.
Bu Olaylara Karşı, Gardınızı Almanızı Şiddetle Tavsiye, Ederim.

xSqTayfa

Go commit die
rocamaco şerefsizin teki zaten. Eski survivalda oynayanlar bilir AlkanKG falan. Hepsi ayrı bi şerefsiz kardeşim. Bunların hiç birine güvenme rocamaco benim claimler gidince heryerin claimini aldı ve çalmaya çalıştı hesabı falan.Alkan da öyle.Orda kimseye güvenme tanıdığın biriyse güvenebilirsin. iyi oyunlar kanma bunlara.

rocamaco şerefsizin teki zaten. Eski survivalda oynayanlar bilir AlkanKG falan. Hepsi ayrı bi şerefsiz kardeşim. Bunların hiç birine güvenme rocamaco benim claimler gidince heryerin claimini aldı ve çalmaya çalıştı hesabı falan.Alkan da öyle.Orda kimseye güvenme tanıdığın biriyse güvenebilirsin. iyi oyunlar kanma bunlara.
Eski bi konuyu problem olmadıkca cevap vermeye gerek yoktur

Konunun Ardından Ne Kadar Zaman, Geçmiş.
Ve Hala Yorum, Yapıyorsunuz.
Anlayamadım Arkadaş be.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.