• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

2 tane vip takim olmuslar ve ban sebebi degil diyorlar! ss var!

2 tane vip takim olmus birisi baba vip birisi normal vip
BABAVIP olanin ismi : ananas28
VIP olanin ismi: PPMD
Arkadaslari uyardim ban sebebi degil ve bunu yapa biliriz diyerek karsi geldiler.ilk once yazdiklarinin ss ini atayim.
2017-08-26_14.28.18.png burada PPMD isimli arkadasimiz bunlari soyluyor PPMD: mal Ban sebebi yazmiyor yasak diyor
PPMD: sanane oluruz.
resimdede zaten gozukuyor
2 ci bir ss ide atayim burdada yan yana durmus bir sekilde bir birlerine vurmuyorlar. 2017-08-26_14.26.43.png
2017-08-26_14.26.45.png 2017-08-26_14.26.46.png 2017-08-26_14.26.47.png 2017-08-26_14.26.50.png 2017-08-26_14.26.56.png

ARKADASLAR LUTFEN DESTEK CIKALIMKI BOYLE TEAM OLANLAR ARTMASIN YETKILILERDEN RICA EDIYORUM BIR SEY YAPSINLAR.Zaten Normal halde vip oldurmek cok zordur.bide team oluyorlarsa onlari tek basina oldurmek imkansizdir.5-10 kisi team olmadiklari surece olduremezler zaten babavip tek atiyor.

Ekli dosyalar

xSqTayfa

Go commit die
Eh. bro bazen vipler benim gibi kimseye vurmak istemeyeip kimseye vurmadan takılırda bunların team olduğunu kanıtlaman için Video alman daha mantıklı Çünkü bu tam bir kanıt değil.
(ordaki viplerin ananas28 ve PPMD olduğunu biliyorum kendimle karıştırmadım.)

Mcanik

Süper Üye
Eh. bro bazen vipler benim gibi kimseye vurmak istemeyeip kimseye vurmadan takılırda bunların team olduğunu kanıtlaman için Video alman daha mantıklı Çünkü bu tam bir kanıt değil.
(ordaki viplerin ananas28 ve PPMD olduğunu biliyorum kendimle karıştırmadım.)
Bir birlerine vurmamaları (Trust yapmak) yasak değil fakat aynı yerde duramazlar.Trustun mantığı eğer karşılaşırlarsa ikiside ters yöne giderek uzaklaşmalılar.Ama SS lerde aynı yerde görünüyorlar.Bu diğer oyuncuları kışkırtmaya bile yetiyor.Dolayısıyla bir ceza almaları gerek.

xSqTayfa

Go commit die
Bir birlerine vurmamaları (Trust yapmak) yasak değil fakat aynı yerde duramazlar.Trustun mantığı eğer karşılaşırlarsa ikiside ters yöne giderek uzaklaşmalılar.Ama SS lerde aynı yerde görünüyorlar.Bu diğer oyuncuları kışkırtmaya bile yetiyor.Dolayısıyla bir ceza almaları gerek.
Trust yapmanın yasak olmadığını biliyorum.Ben burda onları team olmadığını sandım.kusura bakmayın.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.