• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yüksek Vip Fiyatları

ErenRyz456

Editör Adayı
İkonia Network EggWars [EggVıp] Sınırsız Çok pahalı 30 falan olsa anlıcam ama 45 çok yüksek bir rakam değilmi ben Eggwarsda vip ama 1 aylık Ben bunu sınırsız yapmak istiyorum ama imkanım yetmiyo ve ben vip fiyatları böyle devam ederse Birdaha vip almıyağım.
Ve çoğu kişi aynı fikirde!

Kimden:ErenRyz
Kime:İkonia Üst Yönetim

AmIMad_

Aktif Üye
Bana uygun bir fiyat gibi geliyor.Sebebi ne diyecek olursan sonuçta bir sıralama söz konusu ve sıralamaya VIP sayesinde daha rahat girebiliyorsunuz.Ben değişmemesi taraftarıyım.

İkonia Network EggWars [EggVıp] Sınırsız Çok pahalı 30 falan olsa anlıcam ama 45 çok yüksek bir rakam değilmi ben Eggwarsda vip ama 1 aylık Ben bunu sınırsız yapmak istiyorum ama imkanım yetmiyo ve ben vip fiyatları böyle devam ederse Birdaha vip almıyağım.

Merhaba, Sunucu Büyük (Çekirdek/Hub) Olduğu İçin Fiyatların Böyle Olması Normal, Makine Parası vs. Yetişmeyebilir VIP'nin Amacıda Bu Zaten Sunucu'yu Ayakta Tutabilmek İyi Günler Dilerim.

Bence Sınırsız Pekde Güzel Değil Bir Kaç Ay Sonra Oyundan Sıkılıcaksın 1 ay sonra vipin biterse sıkılmaz isen tekrar alırsın.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.