• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Acil Yine Bir Fly İle Adam Kesme!!!! Gerekilenlerin Yapılmasını İsterim...

Gayet Yeterli bir ss.
Bu Arada bu arkadaş önceden de ceza aldı diye biliyorum.
Şimdi Cezası 2x.
Ss için teşekkürler.
çok iyi yakalamışsınız bu arada.

Gayet Yeterli bir ss.
Bu Arada bu arkadaş önceden de ceza aldı diye biliyorum.
Şimdi Cezası 2x.
Ss için teşekkürler.
çok iyi yakalamışsınız bu arada.
Bence yeterli değil. Sonuçta fly açmak yerine yan taraftaki blokların üzerinden atlamışta olabilir..
Ama dediğiniz gibi daha önceden de ceza almıştı ve bu yüzden bana da ''Fly'' açmış gibi geliyor fakat her ihtimali düşünmeliyiz :)

AmIMad_

Aktif Üye
Bence yeterli değil. Sonuçta fly açmak yerine yan taraftaki blokların üzerinden atlamışta olabilir..
Ama dediğiniz gibi daha önceden de ceza almıştı ve bu yüzden bana da ''Fly'' açmış gibi geliyor fakat her ihtimali düşünmeliyiz :)
Bilmiyorum gerekli birkaç şeylerle kanıtlamış olsam gerek parkurda çok iyiyim ve birçok şeyi anlarım.Yan taraftaki bloktan atlarsa o kadar kolay düzleşip o kadar havada olması imkansız.Tabii biraz daha kenarda falan ekran görüntüsü alınsa en iyisi ama bu bile yeterli bence.

Bilmiyorum gerekli birkaç şeylerle kanıtlamış olsam gerek parkurda çok iyiyim ve birçok şeyi anlarım.Yan taraftaki bloktan atlarsa o kadar kolay düzleşip o kadar havada olması imkansız.Tabii biraz daha kenarda falan ekran görüntüsü alınsa en iyisi ama bu bile yeterli bence.
Ben her ihtimali düşünmek adına öyle dedim. Bana da fly gibi geliyor zaten..

AmIMad_

Aktif Üye
Bence bu tarz şeyleri videoya almaları daha iyi o_O
Konuyu açan kişi uçarak saldırdığını söyledi ve bir başkası da bunu destekledi.Bu kadarlık kanıt yeterli diye düşünüyorum.Ama tabii ki video atmak ekran görüntüsünden daha iyidir.Bir ara bandicam crackleme hakkında bir konu açacağım genelde deneme sürümüyle video çekiyorlar.

Ozaman Neden Vurma Tusuna Basmıs Olabilir ? Sol Click Tusuna Basıyor Gördüğünüz Gibi

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.