• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

YETKILILERE KUFUR!!!

kardeşim(Arda için diyorum) küfür edince eline bir şey mi geçecek + etceksen niye anneye bulaşıyorsun anneye küfür edenlere aşırı derece gıcık kapıp kınıyorum biri sizin annenize bir şey desin adamlığınız o zaman olur

Bu arada olay ne bilmiyorum ama sırf arda içinde demiyorum herkese diyorum

ErenRyz456

Editör Adayı
kardeşim(Arda için diyorum) küfür edince eline bir şey mi geçecek + etceksen niye anneye bulaşıyorsun anneye küfür edenlere aşırı derece gıcık kapıp kınıyorum biri sizin annenize bir şey desin adamlığınız o zaman olur
Küfürün hertürlüsü ''İkonia Network'' Çatısı altında yasaklanmıştır.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.