• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yetkililer bununla lütfen ilgilenin

Sizce yönetim bunudamı görmezden gelmeli ?

• Hayır kesinlikle ilgilenmeli bir konu.

• Bence önemsiz bir konu kapatalım konuyu.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

GizliAdam

M'ehmetcan T'avşanoğlu
Öncelikle merhaba arkadaslar Eggwars sunucumuzdaki babakral123 adlı kişi nasıl oluyorsa biz oyun içindeyken /kick nick .. vs kod larla bizi oyundan atabiliyor ve bu birçok oyuncu bu yüzden oyunu bıraktı veya bırakma noktasına geldi ve benim içinde bu olay bardağı taşıran son damlaydı youtubede dolasırken KonyaCraft Sonu Geliyor adlı bir
video paylasıldıgını gördüm ve girdiğimde babakral123 adlı şahıs kendisi hariç herkesi oyundan atıyor. işte video=

GizliAdam

M'ehmetcan T'avşanoğlu
Öncelikle merhaba arkadaslar Eggwars sunucumuzdaki babakral123 adlı kişi nasıl oluyorsa biz oyun içindeyken /kick nick .. vs kod larla bizi oyundan atabiliyor ve bu birçok oyuncu bu yüzden oyunu bıraktı veya bırakma noktasına geldi ve benim içinde bu olay bardağı taşıran son damlaydı youtubede dolasırken KonyaCraft Sonu Geliyor adlı bir
video paylasıldıgını gördüm ve girdiğimde babakral123 adlı şahıs kendisi hariç herkesi oyundan atıyor. işte video=
Ve bu konuyu kendisine ilettiğimdede ben agelirin akrabasıyım gibi cümleler aldım tehtid savurdu malesef onları ss alamadıgım için bu söylediğimi kanıtlayamıyacağım.

Lowxy

Süper Üye
S

Silindi_5815

1.8 sürümlerinin desteklemediği bazı kodlar vardır, bunları yazdıkları zaman ya sunucu laga giriyor, yada oyununuz çöküyor.

abi inanmıyosan bi ara o oyuncuyla denk gelince seni bi atsın inatlaşta pls
bunu bende yaşadım ne olduğunu anlamadım gerçekten çok tuhafdı herkes atıldı birden bire ve sonra bende atıldım ve bu tür şeyler laga sebep olabilirmi? Kota yenilendiği vr internet çektiği halde çok lag var bu aralar bende herkes havada donuyor ve 3 saniye sonra bir bakıyorum ölmüşüm serverda çok lag var

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.