• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yetkili kişiler bakabilirmi [ VIP Sorunu ]

Merhabalar skywarsta sorunum hala devam ediyor ikonia destek talebinde talep olusturdum 4 gündür cevap gelmiyor benim vip sorunumu hemen cozebilirmisiniz sorunu yine yazayım;
Oyunculara yazdim [SkyVIP] tagi gözüküyormu diye hiçbiri gözükmüyor dediler hatta tab a basınca bile gözükmüyor kitleri bile ücretsiz alamıyorum lutfen hemen cozebilirmisiniz sadece x1 kat x1.5 kat sandik turlerini secebiliyorum normal sandik op sandik secebiliyorum ve renkli yazılar yazabiliyorum sadece [SkyVIP] TAGI Gözükmüyor benim vip olmadığımi saniyorlar tagsiz oynamak hic hoşuma gitmiyor şimdiden çok teşekkürler :)

AmIMad_

Aktif Üye
Lütfen 56 TL boşa gitmesin :(
Bende böyle bir sorun yaşamıştım ve düzeltmişlerdi.Eğer halendaha sorunun çözülmediyse sunucunun teamspeak3 adresinden destek odasına sorununu ismin yaparak girersen birisi müdahale edecektir.Tabi yetkili yoksa daha sonra girmeyi dene.
Not:Sunucunun teamspeak3 adresi ''ts3.konyacraft.com''.

Amlbad destek talebinde Skywars'ın beta aşamasında olduğunu söylüyorlar, bazı hatalar olduğunu biliyorlarmış bunları çözmeye çalışıyolar. Skywars beta sürümünden kalktiginda insallah çözülür.

AmIMad_

Aktif Üye
Amlbad destek talebinde Skywars'ın beta aşamasında olduğunu söylüyorlar, bazı hatalar olduğunu biliyorlarmış bunları çözmeye çalışıyolar. Skywars beta sürümünden kalktiginda insallah çözülür.
Tamam işte cevabını almışsın zaten :D.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.