• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yeniyim bi bakarmısınız?

ben yeni gördüm bu sunucuyu ama gorum ksımına kayıt oldum
İkonia Network Minecraft
bu kısma niyeyse olamyıorum minecrafttan server gir diyorum kayıt olun diyor kayıt ol diyorum en fazla 2 hesap diye bir hata alıyorum nasıl gireceğim oyuna

https://www.konyacraft.com/kayit sitesinden kayıt olduktan sonra sunucuya giriş yaptığında senden şifre istemesi gerekiyor. Kayıt olduğun halde oyun içinde kayıt ol diyorsa sen direk /login "belirlediğiniz şifre" yaz girecektir. Örneğin benim şifrem "47_?Sezar" giriş yaparken /login 47_?Sezar diye gireceğim.Önceden hesap açmış iseniz o hesap ile girmey çalışınız. Her girişinizde farklı hesaplar ile girmeye çalışmayınız. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.