• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Değerlendirmeye Alındı Yenilik Önerileri

Yenilik gerek mi ?

• Evet(Gerek)

Kullanılan: 7 100,0%
  • Hayır(Gereği Yok)

Kullanılan: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    7
Selam!Ben TURKEYARDA31.Biliyoruz şu an editör olmadığı için foruma bakılmıyor ancak yinede bazı yenilik önerileri vermek istiyorum.
-Biliyorsunuz karne haftasına girmke üzereyiz.Bunun için bütün spawnerlerde %50 gibi bir indirim olması tüm serveri canlandırır ve satış oranını yükseltir.
-SkyLord ve SkyLord+ kiti (daha önceden yazıldı ama yinede yazıyorum)
-Siteden alınacak anahtarla açılan sandıklar(örn.spawner kutusu anahtarı,konya kutusu anahtarı vs.)
-Siteden alınacak kitler(maden kiti,odun kiti vs.)
-Etkinliklerin artması(tüm serveri sevindirir diye düşünüyorum)
-Hesap koruması(Çoğu kişinin hesapları çalınıyor bunun önüne geçmek için güvenlik soruları vs. konulmasında fayda buluyorum)
-SkyBlock'ta neredeyse her zaman aktif olan bir editör olursa yeni başlayacak kişilere yardımcı olabilir ve rehberlik yapabilir.
-SkyBlock marketine bir düzenleme ekleme çok iyi gelir.Çünkü markette çoğu şey eksik ve marketin 2. katı neredeyse tamamen boş.

Olabilir.
Fakat Yetkililer Şu anda yoğun.
SkyBlock çalışmaları başlayınca dikkate alınabilir diye düşünüyorum.
İyi Oyunlar/Forumlar/Ramazanlar/İftarlar

Bunu *İstek Ve Önerileriniz* Kısmına Yazarsanız Seviniriz
İyi Günler...

AmIMad_

Aktif Üye
Skyblock Editörü Demek istemiş kaan
Fark eder mi? Ben her yere müdahale edebiliyorum.Ancak, rapor sistemi Skyblock'u kapsamıyor.Yani sebebi editör olmaması değil henüz sistemin SkyBlock için başlamaması.Ayrıca sayılanlar yönetimle görüşülmesi gereken şeyler editörlerin yapabileceği bir şey mevcut değil.

S

Silindi_5865

SkyBlock-1 e Ağırlık verilecektir arkadaşlar.
Şuanlık SkyBlock-2 için hiç bir şey yapılmaz yapılamaz.
Creative-1 in son günleri,Ondan sonra SkyBlock-1 de sıra.
SkyBlock-1 den sonra SkyBlock-2 içinde birşeyler düşünüle bilir ama öncelik SkyBlock-1 de.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.