• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Bilgilendirme YENİ YETKİLİ SİSTEMİ!

Katılım
13 Haziran 2017
Mesajlar
1.315
Beğeniler
12.007
Puanları
716
#1
yetkili-sistemi.jpg


Ekip nedir? Yetki ve sorumlulukları nelerdir?
Ekip, birbirinden farklı üç göreve sahip kişilerin toplandığı bir gruptur. Bu grup içerisinde; Tasarımcı, Video Yapımcısı ve Mimar bulunmaktadır.
Bu gruptaki Tasarımcı ve Video Yapımcısı oyun içi herhangi bir yetkiye sahip değilken, Mimar ise sadece mimar sunucusunda belirli yetkilere sahip olan kişidir.
Bu kişilerin görevi; sunucunun resmi platformlarında yayınlanacak görselleri, videoları ve sunucunun mimari yapılarını tasarlamaktır. Oyunda oyuncu statüsündelerdir, herhangi bir sorumlulukları veya yetkileri yoktur.


Editör nedir? Yetki ve sorumlulukları nelerdir?
Editörler, editör panelinden sorumlu ve editör panelinde belirli yetkiye sahip olan kişilerdir. Oyun içinde herhangi bir yetkileri bulunmamaktadır. Tespit ettikleri kural ihlallerine karşı yetkisi varsa editör paneli aracılığıyla cezai işlem uygulamalı, aksi durumunda yetkililere raporlama sorumluluğu bulunmaktadır.

Yetkili nedir? Yetki ve sorumlulukları nelerdir?
Yetkili, yeterli süredir bizimle çalışan ve tecrübe kazanmış olan kişileridir. Yetkililer sunucuda belirli yetkilere sahiptir. Tespit ettikleri kural ihlallerine karşı cezai işlem uygulamalı, yardıma ihtiyacı olan oyunculara yardım edip sorunları çözümlemeli, editör ekibini modere etmeli, müdahale edemedikleri konuları yönetim ekibine iletmelidirler.
 
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.