• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

SkyBlock-Hileli Yeni Warp

SkyBlock için yeni küçük bir istek ve öneri warp ı açılsa oyuncular deftere yazıp huni ile göndererek isteklerini açıklasa yönetim hafta da 1 kontrol ederek destek olmaya çalışsa güzel bir çalışma olabilir bunun için istenilirse ben veya build konusunda yetenekli arkadaşlarımız warp örnekleri hazırlayabilir gönüllü olarak.

Lufertzuni

Süper Üye
SkyBlock için yeni küçük bir istek ve öneri warp ı açılsa oyuncular deftere yazıp huni ile göndererek isteklerini açıklasa yönetim hafta da 1 kontrol ederek destek olmaya çalışsa güzel bir çalışma olabilir bunun için istenilirse ben veya build konusunda yetenekli arkadaşlarımız warp örnekleri hazırlayabilir gönüllü olarak.
Büyük ihtimal kirlilik oluşacak ayrıca iletmek istediklerinizi iletebilirsiniz forumdan da bakarlar mı orasını bilemem

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.