• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yeni Güncelleme

Yeni güncellemede yere eşya atabiliyorumz buda viplere vip parası atıp eşya almamızın önunu açtı acılen kapatılmasını rica ediyorum viplerin bir özelliği kalmadı
1 level oyuncunun dia set ile dia kılıçlarla dolaşması muhtemel hemen gelen güncelleme hemen kaldırılsın

Kesinlikle katılıyorum adamlar gidip vip e para verip sizde adamdan rica edip ona vip parası verip bana item almasını isteyeceğiniz Ve Herkezin Emekleri Başkaları Tarafıdan Çinencek

evet yeni güncelleme çok kötü olmuş gerçekten hele item atmak birisine ozmaan ben vip olmıyım vip arkadaşım bana sağlam kılıclar setler yollar bu arada hile korumasını tekrar eski haline getirirseniz sevinirim herkes huzuniyle dolaşıyor .. acilen düzeltilmesi gerek . !

xSqTayfa

Go commit die
YERE CAM BLOK-ÇİÇEKLER KONULUYOR VE KIRILMIYOR PL LER HATALI ŞUAN BAŞKA BİR SORUN. VE GÜNCELLEME İÇİN YERE İTEM ATMAK DEĞİLDE /TRADE GELMESİ DAHA İYİ OLUR CİDDEN BU NEDİR (Sorry For Caps)

beyler bu bir güncelleme deil serverda birkaç şey yanlış gitti yada servera saldırı yapıldı bir güncelleme bukadar berbat olamaz şuanda yetkililer bakım yapıyor servera

Haklısın bence de kaldırılmalı, VIP alanlarla almayanların bir farkı olmuyor bu sayede.
İyi forumlar.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.