• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Yasak Gelmeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Merhametsiz 'e yasak gelmeli.
HAHAHAH cevap bulamadın değil mi gerizekâlı? Böyle yerin dibine sokarım seni işte. Herkes rezilliğine bir defa daha şahit oldu. Kendi hâyâl dünyanda ne görüyorsun bilemiyorum ama herkes benim tarafımı tutuyor.
Kes sesini gerizekâlı, Dwarven işte orası.

Kardeşim boş yapma.
Kendine ait hesapları övmen ayrı bir durum onu söylemiyorum bile..
Pro. dediğin adam demir pantolon yerine demir ayakkabı alıyor..
Ayrıca videoda hile kullananları bile övmüşsün.
Bu kadar saçma konu açma, artık şu hesaptan hesaba geçmeyi de bırak.
Bence bu sunucunun EN EZİK oyuncusu SENSİN bana katılanlar da vardır eminim ki..
Biz neler neler yaptıkta sen bu basit şeylerle övünüyorsun..
Ayrıca montajın da BERBAT. Söyle birisi sana eğer kafan basacaksa montaj eğitimi versin.
Sen ne görüyorsun bilemiyorum ama bu dediklerin senin gibi bazı aptalların dışında kimsenin umurunda değil. 8 kişi mesajımı beğenmiş daha ne konuşuyorsun anlayamıyorum. Sen, senden daha tecrübeli insanları umursamadığın için bu acınası durumdasın işte. Bir halt bilmemene rağmen laf olsun diye ne dediğini bilmeden konuşuyorsun. Hâlâ dediğimi anlamamışsın bile; demir pantolon daha fazla dayanıklılık katmasına rağmen aynı maliyete demir ayakkabı alıyorsun. Umarım dediklerimi anlamak için o küçük beynini bir nebze olsun yormuşsundur.
Hayatımda bu kadar salak birisini ilk defa görüyorum. Egg wars sıralamasından bahsettiğin konu ve orada takım elediğini söylüyorsun. CT. nereden çıktı? Bir bok bildiğin yok bari sus, laf olsun diye boş konuşma. Ayrıca öyle özürlü gibi her şeye gülme, biraz olsun abilerini ciddiye almayı öğren. Daha çok öğrenecek şeyin var. Her seferinde aynı ironiyi yaparak yeterli cevabı verdiğini sanıyorsun. Çok merak ettim; CT. bahanesi de yalan oldu sırada ne var?

Birde şu çok tuhaf geliyor. Benim @D34TH hesabım ''server size yardım edemez'' gibisinden bir şey için yasak yemişti diye hatırlıyorum. Bu kaç kat daha ağır.
Böyle bir sebepten ban yemez hesabınız, uyarılar biriktiği için yemişsinizdir.

Merhaba, konu incelendi ve gereken cezai işlemler uygulandı. Bildiriniz için teşekkür ederiz, fakat lütfen bir daha ki sefere özel konuşmalardan iletin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.