• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Genel Yardım lazim

Darth

Süper Üye
Benim 3 tane hesapım vardı. Markiplier Yoda ve DarthV2 Markiplier ve DarthV2 sadəcə elimin çıkış yap a deydiyi için çıktı ve geri getiremedim. Yoda hesapı. Sadece googleyi yeniledim ve gitti. Bu hesapları geri nısıl getire biririz. Getirirmiyorsada boyle birşey yaparsaniz sevinirim. Hesapta. Çıkış yaptiktan sonra geri gelmek icin. Hesap geri dön diye bir seçenek açın ve orda. E-post ve hesapimizin ismini yazarak hesapa geri dönelim.mesela: e-post:[email protected] hesap isim:Namik Kemal boyle

Son düzenleme:

Darth

Süper Üye
Konunuzu daha anlaşılır bir şekilde yazarsanız, yetkililer size uygun cevabı verebilir. İyi Forumlar
Adkidjchckcbxoxnudldbsodbdosbdoddhdjbfodhdkd ya ufjthdkdhdudnhdkdbx ok fhdjfbfjfidjfiddid bin fbfnfifjhffjuffnhf çok komik

BhumBus

Aktif Üye
Düzgün bir şekilde destek talebi oluştursaydın; sana cevabını çoktan verirlerdi. Ben sadece anlayamadığımı söyledim. Eminim ki birçok kişi de anlamamıştır.

Son düzenleme:

Darth

Süper Üye
Benim 3 tane hesapım vardı. Markiplier Yoda ve DarthV2 Markiplier ve DarthV2 sadece elimin çıkış yap a deydiyi için çıktı ve geri getiremedim. Yoda hesapı. Sadece googleyi yeniledim ve gitti. Bu hesapları geri nısıl getire biririz. Getirirmiyorsada boyle birşey yaparsaniz sevinirim. Hesapta. Çıkış yaptiktan sonra geri gelmek icin. Hesap geri dön diye bir seçenek açın ve orda. E-post ve hesapimizin ismini yazarak hesapa geri dönelim.mesela: e-post:[email protected] hesap isim:Namik Kemal boyle

Düzgün bir şekilde destek talebi oluştursaydın; sana cevabını çoktan verirlerdi. Ben sadece anlayamadığımı söyledim. Eminim ki birçok kişi de anlamamıştır.
kanka bu arada sen düzgün açıyosunda pek cevabını verdiklerini sanmıyorum
(abo kotu yonde manup)

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.