• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Değerlendirmeye Alındı VIP Yükseltme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selam. Size bir önerim var.
Bu diğer oyunlar için de geçerli ama PvP sunucusu üzerinden örnek vereceğim.

Örneğin süresiz VIP üyeliği olan bir oyuncu, süresiz BabaVIP alacağı zaman 80 krediden 45 kredi kesilmesi gerekiyor çünkü bu oyuncu süresiz VIP üyelik almak için zaten 45 kredi vermiş.

Aynı sistemin diğer sunuculara gelecek olan Efsanevi üyelik için de geçerli olması gerektiğini düşünüyorum.
Umarım fikrim göz önünce bulundurulur.

İyi günler/İyi forumlar..

Bende bu konuda arkadaşımıza katılıyorum mesela ben babavip 1 aylık satın aldım sinirsiz alamıyorum 60 kredi vermem gerekmiyor mu

Bende bu konuda arkadaşımıza katılıyorum mesela ben babavip 1 aylık satın aldım sinirsiz alamıyorum 60 kredi vermem gerekmiyor mu
Üzerinden zaman geçtiyse öyle bir olayın olması saçma olur.Sadece sınırsızlarda olması daha mantıklı.Mesela babavip aldım ben diyelim aylık son gününde 60tlye sınırsıza yükseltirim.Saçma olur.

Üzerinden zaman geçtiyse öyle bir olayın olması saçma olur.Sadece sınırsızlarda olması daha mantıklı.Mesela babavip aldım ben diyelim aylık son gününde 60tlye sınırsıza yükseltirim.Saçma olur.
Neden Son günü ? :D aynı vip degilmi

Neden Son günü ? :D aynı vip degilmi
Hayır onu demek istemedim.Düşün şimdi 20tlni harcayıp 30 günlük bir vip almışsın ve bu vipi son gününde yükseltiyorsun.Yani gereksizce kârdasın ve bu bir açık kullanmak gibi görülebilir de.Vip bittikten sonra yükseltme fiyatı olmayacağı için direkt olarak 80tlye sınırsızını almak zorunda kalacak.Bundan bahsediyorum.

Bu çocuk bu serverde kendini ne sannediyor ? Hani benide kendi gibi 3-4 arkadaşımı sanıyor anlamıyorum . Birde düzgün konuş diyor . Sen burada neysinde bana bunu diyebiliyorsun . Discordumuza buyur gel seninlede bir sohbet edelim.
Sen kurallara uymadan bir mesaj yazdın ve karşılığında daha iyi bir cevap beklememelisin. Artık burada bu tür tartışmalar çıkmıyor, |~PrensAlvin~| birçok kişi ile arasını düzeltti. Umarım artık sen de bu davranışlarına bir son verirsin.

@Batuhan || MBatuhanSn0 Konuyu cevaplar için kilitler misin? Yönetim ekibi konuyu değerlendirmeye aldı ve daha fazla mesaj yazılmaması gerekiyor diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.