• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Değerlendirmeye Alındı VIP İndirimi

Uygulanmalı mı ?

• Kullanılan toplam oy
    31

AmIMad_

Aktif Üye
Açıklama
SkyWars, PvP, Survival, SkyBlock, EasyFaction(yakında EggWars dahil olacak) gibi birden fazla VIP seçeneği olan sunucular için bir satın alımdan diğer satın alıma, yani örnek olarak BabaVIP'den iKoniaVIP'e geçiş yapılırken indirim uygulanmalı.Bu bahsettiğim konu birçok sunucuda uygulanıyor ve bence bu sunucuda da uygulanmalı.
Örnekler
Bu örneklerle de beraber aklınızda bu fikrin kolaylıkla oluştuğunu düşünmekteyim.

Eğer fikri desteklerseniz ankete oy vermeyi unutmayın.

@Eren || TheRazorGod @ErenRyz456 @KimkiO @KatilKing @GhostRapper

Aynen bende bu konuya hak vermekteyim PvP bölümünde süresiz BabaVIP aldım üstüne süresiz IkoniaVIP satın aldım ve 80 tl sunucuya gitti . (canı sağolsun sunucunun :D) Ama böyle birşeyin gelmesi gerçekten yararlı olur playerler açısından . Belkide sunucuya gelen kredi miktarıda artar .

Son düzenleme:
Açıklama
SkyWars, PvP, Survival, SkyBlock, EasyFaction(yakında EggWars dahil olacak) gibi birden fazla VIP seçeneği olan sunucular için bir satın alımdan diğer satın alıma, yani örnek olarak BabaVIP'den iKoniaVIP'e geçiş yapılırken indirim uygulanmalı bence.Bu bahsettiğim konu birçok sunucuda uygulanıyor ve bence bu sunucuda da uygulanmalı.
Örnekler
Bu örneklerle de beraber aklınızda bu fikrin kolaylıkla oluştuğunu düşünmekteyim.

Eğer fikri desteklerseniz ankete oy vermeyi unutmayın.

@Eren || TheRazorGod @ErenRyz456 @KimkiO @KatilKing @GhostRapper
Konuyu biraz geç gördüm.
Neyse fikrinize gelecek olursam ;
Benim şahsi görüşüm kesinlikle bu sistem uygulanmalı .

AmIMad_

Aktif Üye
Ayrıca isteğim indirimden çok aldığımız üyelik fiyatının alacağımız üyelikten indirilmesinden yana.Örneklerde de bu şekilde gözüküyor.

Tommy27743

Don't Be Afraid...
Kesinlikle uygulanmalı Yeni ''EfsaneVIP'' vb. VIP türleri gelince eggwars gibi oyunlarda vip'si olanlar yararlanabilirler hem :)

Kesinlikle uygulanmalı Yeni ''EfsaneVIP'' vb. VIP türleri gelince eggwars gibi oyunlarda vip'si olanlar yararlanabilirler hem :)
Bence de.
Bakarlar ise iyi olur.
Böyle birşey gelmesini çok isterdim.
Umarım gelir.

Aslında Bence Gayet Mantıklı Şöyle Örneklendireyim;
Siz Herhangi Bir Oyun Oynuyorsunuz. Rün Liginizi Atladınız. Önünüzde Başka Bir Yüksek Rün Var. O Zamana kadar point biriktirdiniz diyelim. Başa Sarıp Tekrar Mı Point Toplayacağız? Mantıksız Geldi Değil Mi?

Creative-2 Sunucusundan Vip Alanlar Yeni Creative-1 sunucusunda da indirim almalı.

KimkiO

Süper Üye
Bu özellik birçok yabancı sunucuda mevcut fakat onlardaki sistem bizden biraz daha farklı.
Bu tür özel üyelik yükseltme satışı yapan birçok sunucu özel üyelikleri sınırsız olarak satıyor, bu sebepten ötürü bu şekilde yükseltme seçeneği mevcut. Mesela ben 30 günlük özel üyelik satın aldım ve 15 gün sonra mevcut üyeliğimi yükseltmek istesem bir karmaşa ortaya çıkacaktır.

Sınırsız olarak satılan özel üyelikler için eklenebileceğini düşünüyorum.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.