• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

VİP ÇAR HACK KİNG08

merhaba ben King08 Gerçek ismim Hüseyin Çarımm King08 hacklendi ve şifrem değiştirildi e potama şifre istiyorum ama bembeyz gözüküyo en son bir vip ile şifremi paylaşmıştım bana bediki OnlineMi denen kişi tam bir hackır... senin çarı güvene alalım dedi
sonra bi baktım çar şifresi değişmiş giremiyorum sonra size yazdım acilen cevaplanmasını arz ederim
easyfaction

işte bu yüzden bir daha bu servere girmeyi denemiycem güvenli sanıyosun hackleniyo çarın 15lirm giti off

merhaba ben King08 Gerçek ismim Hüseyin Çarımm King08 hacklendi ve şifrem değiştirildi e potama şifre istiyorum ama bembeyz gözüküyo en son bir vip ile şifremi paylaşmıştım bana bediki OnlineMi denen kişi tam bir hackır... senin çarı güvene alalım dedi
sonra bi baktım çar şifresi değişmiş giremiyorum sonra size yazdım acilen cevaplanmasını arz ederim
easyfaction
Merhaba,Hesabın Size Ait Olduğunu Gösteren Kanıt Var İse Yetkililere Gönderebilirsiniz. Kurallarda da Çalınan Hesaplardan IkoniaCraft Sorumlu Değildir Yazmaktadır!

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.