• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Arşiv tgfrkneflg Küfür !

Mesaj # bu konudaki en iyi mesaj olarak seçildi.

TheBerqt_

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Etmiştir ne be kardeşim şöyle konuşmayın harbi gıcık oluyorum etti de işte mesela geçen biri diyor ki ben hile değilimdir kanıtlayabilirim mübarek değilimdir ne sanki tahminde bulunuyorsunuz ayrıca yönetimin umurunda değil şikâyet etmene gerek yok​

Merhaba, forumda ki şikayetleri inceleyerek yönetim ekibine yardımcı olan editörler/editör programı şu anda pasif, bu yüzden maalesef şikayetlere geç yanıt veriliyor.
Etmiştir ne be kardeşim şöyle konuşmayın harbi gıcık oluyorum etti de işte mesela geçen biri diyor ki ben hile değilimdir kanıtlayabilirim mübarek değilimdir ne sanki tahminde bulunuyorsunuz ayrıca yönetimin umurunda değil şikâyet etmene gerek yok​
''Yönetim ekibinin umurunda değil.'' cümlesi için hemen üstte ki yazımı okuyabilirsiniz, ve artı olarak ''Şikayet etmene gerek yok'' cümlesine değinecek olursam; bu tür şeyler kullanıcıya kalmış bir şeydir, ne kadar kural ihlali gerçekleştiren oyuncu şikayet edilirse oyuncularımız için o kadar keyifli bir vakit yaşatabiliriz.

+1 Helal olsun.