• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

TEKRARDAN MARKET KONUSU

Market duzenlenmelimi ?

• HAYIR,Benim icin bunlarda yeter

Kullanılan: 0 0,0%

• Kullanılan toplam oy
    2
BEN KISA ZAMANDIR OYNUYORUM FAKAT COGU SERVERLERDE OYNADIGIM ICIN BU SERVERI BEGENDIM ARALARINDAN MARKETINIZDE FAZLA EKSIK BULUYORUM DIGER SERVERLERE GORE UCUZ ZOR AMA YENI BASLAYANLAR ICIN COK ZOR OLUYOR HERKES BIRBIRINDEN BISEYLER ISTIYOR BUGUN BI OLAY OLDU CHATA BAKMAZ OLAYDIM HERKES BIRBIRINE SOVUYO YOK SENIN SS VAR FALAN FILAN YETKILI BIRI OLMASI GEREKLI BENCE YANI MARKETTE ISE YENI ITEMLER GELMELI ALIM SATIM DEGISTIRILMELI YANI BAZI SEYLER SATILMIYO YA DA ALINMIYOR . MILLET ANASINA DUA EDICEKKEN GELMIS BIRBIRLERINE SOVUYORLAR ENGELLENMESI GEREKIR . PAZARDAKI DUKKANLAR YENILENMELI CUNKU COGUNUN ICI BOS KULLANAN BIRILERINE SATILSIN VERILSIN YANI. VEDE BASKA DEGISIK ETKINLIKLER GETIRIN SERVER,SKYBLOK DAHA DA SEVILSIN . OKUDUGUNUZ ICIN TESEKURLER :D

SKYBLOCK DA YENI SEYLER EKLENEBILIR SANS OYUNLARI OYNAMAYA CALISAN BAZI OYUNCULAR VARDA HIC GUVENILIR DEGIL SANS OYUNU YAPILABILIR.BI BI SERVERDE GORMUSTUM BEN BAYA SKYBLOCK OYNUYORUM HER SERVERDE YANI GEZINIYORUM BU SERVERDE KALCAM ARTIK DA POT DIYE BISEY VARDI ISTEYEN PARA YATIRIYODU SANSINA KAZANABILIYODUUN DA SANS ORANLARI COK SACMAYDI DAHA DEGISIK SANS OYUNU EKLENIRSE GUZEL OLUR .OKUDUGUNUZ ICIN TESEKURLER . ELIMDEN GELDIGI KADAR SERVERE YARDIMCI OLMAYA DAHA EGLENCELI HALE GELMESINI ISTIYORUM.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.