• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Tek Atar Gıcıklığı

Merhaba bugün sizlere başıma gelen sinir bozucu olayı anlatacağım. ''_Sauo_'' denen arkadaşımız ''TEK ATAR'' itemiyle neredeyse herkese kafa tutma peşinde onu bunu tehdit etmeye çalışan vizyonsuz bir arkadaşımızdır. İlk önce bir kaç arkadaşına hile değilim diye inandırmayı başaran ''_Sauo_'' adlı arkadaşımız hilesine geçip hilesinden Bow Aimbot açması açıkcası çok sinirimi bozuyor. Ben havadayken nasıl olurda hiçbir tarafa dönmeyen _Sauo_ arkadaşımız nasıl olurda bana denk getirebilir. Adamın arkasındayım adam arkasına dönükken tek atarı bana denk getirebiliyor. Sizcede bu ''TEK ATAR'' adlı item sinir bozucu değil mi? _Sauo_ gibi olan binlerce arkadaşımız var. ''TEK ATAR'ı alıp BowAimbot açıp sonrada milleti tehdit eden neyse konuyu daha fazla saptırmayacağım. Kısacası ''TEK ATAR'ın kalkmasını talep ediyorum burayada gerekli ss'leri bırakıyorum.

Ekli dosyalar

Merhaba bugün sizlere başıma gelen sinir bozucu olayı anlatacağım. ''_Sauo_'' denen arkadaşımız ''TEK ATAR'' itemiyle neredeyse herkese kafa tutma peşinde onu bunu tehdit etmeye çalışan vizyonsuz bir arkadaşımızdır. İlk önce bir kaç arkadaşına hile değilim diye inandırmayı başaran ''_Sauo_'' adlı arkadaşımız hilesine geçip hilesinden Bow Aimbot açması açıkcası çok sinirimi bozuyor. Ben havadayken nasıl olurda hiçbir tarafa dönmeyen _Sauo_ arkadaşımız nasıl olurda bana denk getirebilir. Adamın arkasındayım adam arkasına dönükken tek atarı bana denk getirebiliyor. Sizcede bu ''TEK ATAR'' adlı item sinir bozucu değil mi? _Sauo_ gibi olan binlerce arkadaşımız var. ''TEK ATAR'ı alıp BowAimbot açıp sonrada milleti tehdit eden neyse konuyu daha fazla saptırmayacağım. Kısacası ''TEK ATAR'ın kalkmasını talep ediyorum burayada gerekli ss'leri bırakıyorum.

Tek Atar eşyası oyunda büyük bir rol oynuyor. Eğer bu eşya kaldırılırsa sıradan bir oyuncunun VIP üyesi olan bir oyuncuyu öldürme ihtimali tamamen yok olur. Ve bazen bu eşya eğlence amaçlı da kullanılıyor.

_KAAN_

Süper Üye

Ben gördüm yumurtası bitmişti kaçıyodu :D

Tek atarın verdiği ayrı bir zevk var ama bu şekilde suyunu çıkaranlar oluyor kaldırılması yerine 1 dakika da 1 yumurta atma hakkı verilebilir

Ayrıca dediğin şekilde aim hilesi açarak öldürenler var bunu ben de fark ettim yakın zamanda tahminimce EggWars daki koruma getirilir o zaman bunu da önlemiş olurlar
Turn Speed özelliği olan hileleri engellemek pekte mümkün değil.

Ya söyle diyeyim normal bir oyuncu zaten kaç tane tek atar alabilir ki ? Kesinlikle kaldirilmali bence onun dışında PvP vs atmak topluca savaşmak için var pay to win olayını geçtim tek atar sayesinde de vsye giremeden ölüyorsun gerçekten fazlasıyla saçma
Normal bir oyuncu oturduğu yerden neredeyse saatte bir Tek Atar alabiliyor. KAC, PvP'ye eklenirse Tek Atarın kullanımı zaten azalacaktır. Ve Tek Atar kullanabilmek oyunu iyi oynamakla alakalı.

Son düzenleme:
Pekala söyle diyeyim madem böyle diyorsun bu aslında tamamen serverın pay to win olmasıyla alakali bir durum.p5 Setler vs olmasa böyle bir şeye de gerek kalmaz bunun dışında normal bir oyuncunun viplere kafa tutması da biraz saçma en iyisi vipsiz oyunculara saldirmasi ya da direk söyle diyeyim vipler çok basit bir şekilde normal oyuncuyu öldürebiliyor oyuncu tam tek atar atacakken bir tane savurucu yay ile vursa ölüyor zaten
O çok kaldırılması istenen P5 setler, +10 Kılıçlar kaldırılsa da o anlattığın olaylar değişmeyecek. Değişse bile farklı sorunlar yaratacak. Pay To Win dediğiniz olay neredeyse tüm Dünya'da ve her oyunda bulunuyor. Yani tamamiyle önüne geçilmesi imkansız. Bu dediğinize kalıcı bir çözüm ararsak Oyuncuların yükseltilmeleri/güçlendirilmeleri daha doğru bir adım olur.

Son düzenleme:
Tek atarın kalkması için sağlam bir koruma gelmeli. Tek atar = hack. Bu yüzden hile açan VIP arkadaşlara tek seçenek kalıyor oda tek atar.

Tooming

Yeni Üye
Arkadaşınız "Sauo"nun oyunda hile kullanmasına üzüldüğünüzü anlıyorum. İnsanların kazanmak için haksız avantaj elde etmesi gerçekten sinir bozucu.

Sen havadayken Sauo'nun sana nasıl vurabildiğini kesin olarak söyleyemem. Belki nişan almada çok iyiydi. Ancak zaten hile kullanırken yakalandığı göz önüne alındığında bu olayda da hile kullanmış olması mümkün.

Son zamanlarda çoğunlukla counter-strike 2 oynuyorum ve burada hile sorunu biraz çözüldü. Ben de yakın zamanda kendime bir platform açtım https://skin.club/tr/upgrade. Burada ucuz kasalar açıyorum. bu sayede silahlar için en iyi görünümleri elde ediyorum. Çok heyecan verici bir hobi.

XCILGINX

Süper Üye
Arkadaşınız "Sauo"nun oyunda hile kullanmasına üzüldüğünüzü anlıyorum. İnsanların kazanmak için haksız avantaj elde etmesi gerçekten sinir bozucu.

Sen havadayken Sauo'nun sana nasıl vurabildiğini kesin olarak söyleyemem. Belki nişan almada çok iyiydi. Ancak zaten hile kullanırken yakalandığı göz önüne alındığında bu olayda da hile kullanmış olması mümkün.

Son zamanlarda çoğunlukla counter-strike 2 oynuyorum ve burada hile sorunu biraz çözüldü. Ben de yakın zamanda kendime bir platform açtım https://skin.club/tr/upgrade. Burada ucuz kasalar açıyorum. bu sayede silahlar için en iyi görünümleri elde ediyorum. Çok heyecan verici bir hobi.
bize yokmu

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.