• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Tasarım

Nasıl Gidiyor Dost !..

• Güzel, böyle devam et.

Kullanılan: 9 81,8%
  • Yeterince geneli iyi bulamadım. Daha yaratıcı olabilirsin.

Kullanılan: 2 18,2%

• Kullanılan toplam oy
    11
Fazla özele girmek istemiyorum. Benim okulumun müzikal grubu var ve bir tasarım yarışması yapıldı. Ben daha bitirmedim fakat yaptığım çalışmayı sizlere sunmak istedim. Daha eklenecek çok şey var:..
İşte buyrun. Eleştirinize açığım.
Özel bir program kullanmaya gerek duymadım. Panit'ten yaptım. Tabii ki de ayrıntıları Ps'den yapıcağım. Bu sadece Genel.

Yapılış Anı

Orijinali (Efeksiz hali)

Sol anahtarını ben kendim çizdim. Umarım beğenirsiniz. Son halini 1 haftaya konuyu tazelerim :).

KollarimiVerin

Editör Adayı
Fazla özele girmek istemiyorum. Benim okulumun müzikal grubu var ve bir tasarım yarışması yapıldı. Ben daha bitirmedim fakat yaptığım çalışmayı sizlere sunmak istedim. Daha eklenecek çok şey var:..
İşte buyrun. Eleştirinize açığım.
Özel bir program kullanmaya gerek duymadım. Panit'ten yaptım. Tabii ki de ayrıntıları Ps'den yapıcağım. Bu sadece Genel.

Yapılış Anı

Orijinali (Efeksiz hali)

Sol anahtarını ben kendim çizdim. Umarım beğenirsiniz. Son halini 1 haftaya konuyu tazelerim :).
Emre Usta, Döktürüyor yine.
Devamını İsteriz, Tabii.

Tasarım olmuş ama acemisin galiba.
Benim efsane tasarımlarım var.
Profil tasarımlarımı bi tasarımcı kız yapıyor şahsen.
Eğer birşey isdersen tasarım ile ilgili ben seni nisaya ulaştırabilirim.
Benim tahtlı ejderha temalı falan bir tasarımımı yapıyor bu hafta.

AmIMad_

Aktif Üye
Paint ile vakit kaybetmeni tavsiye etmem.Daha iyisiyle beraber daha iyisini yapabilirsin :D.
Bunu paintten yaptığına göre daha iyilerini yapabilirsin demektir...

ErenRyz456

Editör Adayı
Açıkcası bu tür konuları oyuncu forumlarında paylaşarak daha iyi eleştiriler alabilirsin.Nede olsa orda daha iyi,akıllı insanlar var.

Paint ile vakit kaybetmeni tavsiye etmem.Daha iyisiyle beraber daha iyisini yapabilirsin :D.
Bunu paintten yaptığına göre daha iyilerini yapabilirsin demektir...
En iyi adobe photoshoptan logo tasarımları vs yapılıyor vektör çizimler aklına gelecek herşey orda hazırlanıyor (Photoshop olarak tabi video yazılım programlarıda mevcut.) :)

Tasarım olmuş ama acemisin galiba.
Benim efsane tasarımlarım var.
Profil tasarımlarımı bi tasarımcı kız yapıyor şahsen.
Eğer birşey isdersen tasarım ile ilgili ben seni nisaya ulaştırabilirim.
Benim tahtlı ejderha temalı falan bir tasarımımı yapıyor bu hafta.
Devamı gelcek koçum merak etme :D Sağol eleştiri için

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.