• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Acil Şu banı açın hepimiz kurtulalım

Oyun dışı satıştan dolayı 1 yıl seviye-1 banım vardı açmak için 8 gün önce kredi yükledim ve destek talebi açtım buna rağmen hala ilgilenen yok seviye-2 ban 1-7 gün içinde açılırken benim bu kadar beklememin sebebi ne ?

Herkes forumdan konusuyor boyle diyorlar:ve ne biçim forum ,g*t agelir bakmiyorki, yapacaniz svyi... , Forumda hic hickimse bakmiyorki sal*klarin yeri forum ztn, mallar dolu ora , yetkililerden 1 aydır cevap bekliyorum, Agelir e birşey yazdım ve bakmiyor hic.
Ne diyon olum sen

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.