• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

SqTayfa Dine Karsı Kufur

file:///C:/Users/USER/AppData/Roaming/.minecraft/screenshots/2017-05-26_21.59.59.png
gerçek kanıt burda kendisi fotosopluyorum dedi gereği yapılsın.

KC-1V1 in altına bakın fotosopliyim dedi.
Ctrl + C ile kopyalayıp bakın User:C den attım link olarak gelmiyor.

AmIMad_

Aktif Üye
KC-1V1 in altına bakın fotosopliyim dedi.
Ctrl + C ile kopyalayıp bakın User:C den attım link olarak gelmiyor.
acil ban yesin oyundaki ismimi:Deatlayer123
Kanıt sunmadığınız için yetkili kişiler bir şey yapamaz...Fotoğraf vs. bir şey yüklemek için hızlıresim, imgur vb. sitelerden faydalanabilirsiniz.Veya direkt forumda bulunan yazı kişiselleştirme çubuğundan ''Resim''e tıklayıp kanıtı sunabilirsiniz.

Ben kanıdı verdim hızlı resim ve imgura girmiyor net sıkıntısından...
Ve onun sslere bakarsan orda sansürler şüphe çekiyor çünkü ben orda o lafı sen dedin yzdım sansürlediği kısımlarda. İstersen bakabilirdin o fotoya.

Ve kendisi ssleri silmiş bile. yani adamın kandırdığıda belli. Sırf kendisi banlanmamak için.
Oyundaki adı da JonyCash2.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.