• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü Spawner Möntaardan Domuza Dönüştü!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selamlar forum halkı.Ben Eymen.Az önce skyblockta elimdeki mööntar spawnerini yere koydum,birden domuz spawnerine dönüştü.Evet biraz komik hatta şaşırtıcı.Lagdandır diye düşündüm, önce spawn a gittim, sonra lobiye gittim, sonra da birkaç kez serverden çıkış yapıp tekrar girdim.Hala gözlerime inanamıyorum.Birkaç gün öncesinde de 3 kilitli pigman spawnerim ve 1 iskelet spawnerim ben aktifken yok oldu.Şaka gibi.Bunu ilk yaşayan ben miyim bilmiyorum ama gereğinin yapılmasını isterim. İYİ FORUMLAR!!! :D

Ekli dosyalar

S

Silindi_5865

Yetkililerin şu anlık creative-1 ile işleri var diye biliyorum.
Editörü olmadığından erken de bakılacağını sanmıyorum ama görürler diye umuyorum uzun zaman sonra.

Sorun giderilip 1 Domuz Spawneriniz silinip envanterinize Montaar spawneri yerleştirildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.