• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

SkyWars İstek Öneri

• Konbuyu başlatan Silindi_5815
  • Başlangıç tarihi
S

Silindi_5815

Merhaba,
SkyWars için getirilmesi veya düzenlenmesi iyi olacak bir takım konulara değineceğim.

1.PNG

Sahi topu kullanımı halinde oyuncuya buga sokan bir kit, sizi havaya uçurup ortaya veya yan adaya gitmenize engellemekte. Buna hile koruması engel olmakta, kişinin fly açarak uçtuğunu algılayıp geriye atıyor. Düzenlenmesi daha eğlenceli bir oyun deneyimi için iyi olur.

2.PNG
Blaze kiti sadece EfsaneviVIP üyelikler için geçerli bir kittir, sorunu ise blazeler yumurtlandıktan sonra belirli bir süre sonra kaybolmaktadırlar. Bu sorunun düzeltilmesi halinde kiti alan kişinin hem oyuncular hem de kendi için güzel bir aksiyon deneyimi olacağını düşünüyorum.

3.PNG
Benim favori kitimdir. Ama bu kit maalesef buglu, kullanıcıya sol tık ile vurulması halinde sürekli olarak kullanımı oluyor. Galiba tek ben de oluyor bu çünkü başka EfsaneviVIP'ler aldığında bu olmamıştı.

2019-02-02_13.11.43.png
Evet biliyorum bu sizin için pek uygun olamayabilir. Lakin burada kasılan kişiler 1. Olmak uğruna hile ile oyuna girip kasılıyorlar. chantalityy, Hacker_Pro68, Yakup_Oyunda, WinDawn bu kişilerin ben de hile videosu bulunmakta maalesef attım ama bir cezai işlem uygulanmadı. Bu yüzden bu tablonun sıfırlanması daha iyi olacaktır editör paneli aktif edildikten sonra.

2019-02-02_12.51.45.png
Son olarak GizemliSandık fiyatlarının biraz düşürülmesi.
EfsaneviVIP üyeliklere %20 ek şans verilmesi bu kasada.

Aklınızda güzel fikirler varsa paylaşabilirsiniz.

Merhametsiz

Kullanıcının isteği üzerine hesap donduruldu.
Kitler kaldırılırsa çok daha iyi oyun deneyimi sağlanır. Hem eşit bir oyun deneyimi olur.
Bu seferde oradaki VIP üyelerin bir ayrıcalığı kalmaz, bende kaldırılmasından yanayım ama maalesef öyle. Daha yenilikçi ve oyunun sonucunu etkilemeyecek kitler eklenebilir. Mesela basit sandık veriyorlar, biz daha blok bulamıyorken adam demir setle geliyor :eek: Üstelik neredeyse herkes hile, mesela konu çok iyi bir yere değinmiş sıralamada bile hileler var.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.