• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Düşük Skywars a rehber getirilmeli.

Skywars a bir rehber seçilirse sıralama puan sistemine dönüşürse kitler ve coinleri arttırılsa viplerin özellikleri kaldırılıp kitler açık olsa AKTİFLİGİN ARTACAGINI DÜŞÜNÜYORUM.

Skywars a bir rehber seçilirse sıralama puan sistemine dönüşürse kitler ve coinleri arttırılsa viplerin özellikleri kaldırılıp kitler açık olsa AKTİFLİGİN ARTACAGINI DÜŞÜNÜYORUM.
Aktifliğin artmasını istiyorsan, hile kullanmayı bırakabilirsin. Yanlış hatırlamıyorsam, SkyWars-1 sıralamasına hile kullanarak girmiştin. Rehber gibi bir ihtiyacımız yok, VIP kitleri güçsüzleştirilir ve hileler yasaklanırsa aktiflik zaten artacak.
@_ItzNightmare_ Dediğin tek bir düşünce fikrine katılabildim.
Str gibi VIP güçleri mevcut orada çünkü her an ne olabileceği belirsiz bir anda aşağıya düşebiliyorsun, ben kitleri para ile satın aldım, kitler düşürülürse benim ve diğerlerinin verdikleri paraların anlamı kalmayacak aktiflik dahada düşecek VIP üyelik satın alımlara daha da aşağıya çekilecek. Evet bu arada Hileyi kapatıp oynasaydın diğer oyuncular sizin yüzünüzden bıkmazdı tek sorumlusu sizsiniz puan sistemi sıralamada saçma olur. Günlük öldürme gibi yeniliklerin getirilmesi hoş olur tabii, rehberin gelmesine gerek yok zaten Editörler alınacak.

ErenRyz456

Editör Adayı
SkyWars gibi mini games 'e rehber getirilmesi yakışık kalmaz. Kitler gayet uygun, coinler de güzel. Aktifliğin azalması popülerlik düşüşünden kaynaklı olduğunu biliyorum.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.