• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Orta SkyLord+

Son zamanlardada zaten sizde açmıştınız biliyorum ama ısrar üstüne bunu açma isteği duydum.
Zaten sizde bu konu hakkında paylaşımda bulunmuştunuz ; https://forum.konyacraft.com/threads/skylord-telafi-konusu.5844/#post-45576
Ama oyuncular hızlı bir şekilde telafi yapılması yönünden ısrarcı açıkçası birazda uzun sürdü diyebilirim ya zaten bu sanal alemin birde gerçek hayat noktaları var biliyorum ama oyuncular...
Bir an önce verirseniz çok sevinicekler...

Not :
Bu arada baylar "Yönetim Ekibi" zaten elinden geldiği kadarınca iş yapmakta.Bu tür konularda bence üstüne gitmeyin ama yakın zamanda verilmesi planlanıyor zaten. Sadece beklemede kalın...

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.