• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Çözüldü = Skylord Gitti =

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eren23gg

Yeni Üye
Merhaba Benim Adım Eren Oyun Adım : 57ErenAga57 Bir Süre Önce VİP Almıştım Ama Sonra +Skylord Satın Aldım Ama Vip Rütbesini Silmem Gerekiyordu.
Bende /vipsil veya /viptemizle Benzeri Bir Komutla Vipimi Sildim Ve +Skylord Oldum Ama Bir Kaç Hafta Sonra Vip Bitti Diye +Skylord Rütbemi Aldı.
Yardım Edin +Skylord Rütbesini Geri İstiyorum.

Ekli dosyalar

BroAnilBro

Süper Üye
Merhaba Siteden Destek Talebi Acarsaniz Bir kac aya cevab gelir

Berşan || Luxeon

Luxeon#6224
Yetkili
Merhaba Siteden Destek Talebi Acarsaniz Bir kac aya cevab gelir
SkyBlock ile pek ilgilenmediğim için bir şey demeyecektim ama bu dediğinizden sonra söylemen gerektiğini anladım.Özel mesaj yoluyla bildirebilir ilk önce vede destek taleplerine de bakılacaktır 1 kaç ay fazla değil mi ?

BroAnilBro

Süper Üye
SkyBlock ile pek ilgilenmediğim için bir şey demeyecektim ama bu dediğinizden sonra söylemen gerektiğini anladım.Özel mesaj yoluyla bildirebilir ilk önce vede destek taleplerine de bakılacaktır 1 kaç ay fazla değil mi ?
Biliyorum Fazla Fakat Dogrusu bu 1 kac ay a bakiolar

ErenRyz456

Editör Adayı
SkyBlock'da editör olmadığı için uzun bir süre sonra bakarlar. Genel bölümüne atarsanız daha hızlı cevap alırsınız.

Sorun giderildi, iyi eğlenceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.