• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Acil Skyblock Spawner Calıntı Ve Bugu

ERdemKorkmaz Emek Hırsızdır ?

• EVEt

Kullanılan: 0 0,0%
  • Kesinlikle evet

Kullanılan: 2 22,2%
  • bilmiyorum

Kullanılan: 7 77,8%

• Kullanılan toplam oy
    9
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dylqnn

Yeni Üye
Adım Harun Oyundakı ismim Dylqnn
Öncelikle Meraba Arkadaslar Sunu soylemem Gerekirki 2 3 yıldır Serverda Skyblock oynuyorum Eskiden Calıntı Veya bug oldugumu ilgilenmıslerdi Hatta Bug oldugunda bende vardım Sınırsız Ban yemıstımkı Zaten biliyordum boyle olcagını Cünkü Calıntı ve bug yapmanın Sınırsız Ban oldugunu ve emek hırsızlıgına girdini biliyordum ve ban yememde hic haz etmedigim gibi oyunuda birakmadım halada devam etmekteyim bug ve calıntılar bitmisti taki bu güne kadar [ErdemKorkmaz] adlı kişi Eski carlardan veya Spawner bugu yaparak Herkezin emegine giriyor ve Server sahibi veya adminler nasıl ilgilenmiyor Şasıyorum Şimdi Bu emek hırsızına bi bakın neler yazmıs emin olunki bizi hak vericeksiniz !!

BAKIN 1 BUNDE 300K NASIL OLABİLİYORLAR SİZ KARAR VERİN ?

oyle bise olsa adminler ilgilenirdi bos yapmıyoruz hakkımızı savunuyoruz kardesım oyuna bizde emek verdık para yatırdık
biz bu olayı susturmaya calısmayın !!
Bizde para yatırmıstık :) ama gitti değeilmi Paramız geri geldimi HAYIR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.