• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

SKYBLOCK DA DORANDIRCILK VE GERİ TALEP EDİYORUM PARAMI

Mesaj #4 bu konudaki en iyi mesaj olarak seçildi.

Şikayet Edilen ; Applesoda Şuan girdi hesap kardelen2 dir

Sepep ; Ada Satıcam Diyerek Satmaması Ve parayı Calması

Kanıt ; Vidyolu Kanıt dır

Squatsz

Yeni Üye
Öncelikle NAM-I DEĞER DeMisali Olarak Konusuyorum Şimdi @mraliihsan Kardeşim Bu Video Yeterlimidir Bilmiyorum Ama Bir Dahaki Olaylarda
/ss oyuncunun nickini yazıp Video Veya Ss Alırsan İyi Olur Sol Tarafta Tarşh Saat Fln Vs Kanıtlar Oluyor Ama Bu Videoda ss komutunu kullanmamışsın o konuyu samet ab ile eyüp ab bırakıyorum sağ tabloda tarih vs yazıyorda bilemem artık. SÖZ POLİCECAT'de dimi samet ab

Öncelikle NAM-I DEĞER DeMisali Olarak Konusuyorum Şimdi @mraliihsan Kardeşim Bu Video Yeterlimidir Bilmiyorum Ama Bir Dahaki Olaylarda
/ss oyuncunun nickini yazıp Video Veya Ss Alırsan İyi Olur Sol Tarafta Tarşh Saat Fln Vs Kanıtlar Oluyor Ama Bu Videoda ss komutunu kullanmamışsın o konuyu samet ab ile eyüp ab bırakıyorum sağ tabloda tarih vs yazıyorda bilemem artık. SÖZ POLİCECAT'de dimi samet ab

/ss Komutu ss ler icindir

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.