• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Orta SkyBlock-2 2019 Güncelleme Öncesi

sb-icon.jpg

SkyBlock 2019 Güncellemesi
Bir çoğunuzun bildiği üzere yeni sunucuları yayına almadan önce mevcut sunucularda "2019 güncellemesi" adı altında kapsamlı güncellemeler yayınlama kararı aldık. SkyBlock-2 2019 güncellemesi yayınlanmak üzere.

İstek & Öneriler
SkyBlock-2 2019 güncellemesinde bu zamana kadar bize bildirdiğiniz tüm istek, öneri ve şikayetleri teker teker inceleyip değerlendirdik. Hala eksik olduğunu düşündüğünüz, gözümüzden kaçan veya bambaşka bir fikriniz varsa iletmeniz için çok uygun bir zaman :)
Yayın öncesi tüm geri bildirimlerinizi bu konu üzerinden yapabilirsiniz.

Bir çoğunuzun bildiği üzere yeni sunucuları yayına almadan önce mevcut sunucularda "2019 güncellemesi" adı altında kapsamlı güncellemeler yayınlama kararı aldık. SkyBlock-2 2019 güncellemesi yayınlanmak üzere.

İstek & Öneriler
SkyBlock-2 2019 güncellemesinde bu zamana kadar bize bildirdiğiniz tüm istek, öneri ve şikayetleri teker teker inceleyip değerlendirdik. Hala eksik olduğunu düşündüğünüz, gözümüzden kaçan veya bambaşka bir fikriniz varsa iletmeniz için çok uygun bir zaman :)
Skyblock 2'de hile koruması aktif mi ? (yanlış anlamayın hile değilim ondan sormadım zaten Minecraft'ı sildim.)

İstek & Öneriler
Yapmış olduğunuz güncellemeler hoş lakin eksiklikler var çok azda olsa ama göze çarpılıcak kadar değil.
Hoş ve eğlenceli bir sunucu olacağınada inanıroyrum umarım düşündüğüm gibi olucaktır.

Not : Bu güncellemeler sürünceye dek ben ve bana yardım eden 2 3 arkadaş (Forumda olmadıkları için etiketleyemedim.) hafta sonu benim düzenlediğin organizasyonla yönetilicek küçük çaplı #DarkTeam-57Alay tarafında yapılıcak olan event.
Bunu yapmamızın amacı nedir peki ? Bunu çoğu oyuncu sormakta.
Bu event güncellemeler içerisindeyken oyunculara moral/eğlence amacı olarak düşünüp tasarladığımız bir event.
En son yaptığımızda 94 kişi katılmıştı bu sayı 500 ve 600 lere kadar umarım/umuyorumki tekrar çıkıcak.

Warp Hammadde oyuncu sayısına göre küçük kalmamış mı ?
Sunucu modunun SkyBlock olduğunu ve her rütbeye özel hammadde alanı bulunduğunu varsayarsak fazlasıyla yeterli gözüküyor :)
Yapmış olduğunuz güncellemeler hoş lakin eksiklikler var çok azda olsa ama göze çarpılıcak kadar değil.
Konunun açılma amacı bu konuda geri bildirim almak. Bahsettiğiniz eksiklikleri iletebilirsiniz.

Sunucu modunun SkyBlock olduğunu ve her rütbeye özel hammadde alanı bulunduğunu varsayarsak fazlasıyla yeterli gözüküyor :)

Konunun açılma amacı bu konuda geri bildirim almak. Bahsettiğiniz eksiklikleri iletebilirsiniz.
Anlıyorum. 10'a yakın bir eksiklik var en kısa sürede sizlere bildireceğim...

Discord'umu sıfırladım onun için sizlerde silindiniz. Göktürk#4562 istek atarsanız sevinirim :p

Anlıyorum. 10'a yakın bir eksiklik var en kısa sürede sizlere bildireceğim...

Discord'umu sıfırladım onun için sizlerde silindiniz. Göktürk#4562 istek atarsanız sevinirim :p
Özel konuşmalarda iletişim sorunu yaşandığı için lütfen konuya yanıt olarak düşüncelerinizi yazın, @Ahmet Gelir || agelir3 size geri dönüş yapacaktır.

Son düzenleme:
En yüksek rütbedeki VIP oyuncu istediği tüm VIP görünümlerini kullansın
Örnek: İkoniaVIP bir komut ile SkyVIP gözüksün fakat İkoniaVIP özelliklerine devam edebilsin.
Daha önceden de belirtmiştim kasa sistemi çok güzel olabilir.Markette satılan bir anahtar ile oyuncular kasa açar ve şanslarına ne gelirse.
Vıp oyunculara efekt eklensin.Bu oynama hevesini artırır diye düşünüyorum.
Vote ile zamanla gelen para kağıdından 5 adet gele bilir.Yeni başlayan oyuncular için harika olacaktır.

Spawndaki blokların uyumu kötü geldi bana şahsi düşüncem.
Kil yerine taş blok olsaymış daha güzel dururmuş.

En yüksek rütbedeki VIP oyuncu istediği tüm VIP görünümlerini kullansın
Örnek: İkoniaVIP bir komut ile SkyVIP gözüksün fakat İkoniaVIP özelliklerine devam edebilsin.
Daha önceden de belirtmiştim kasa sistemi çok güzel olabilir.Markette satılan bir anahtar ile oyuncular kasa açar ve şanslarına ne gelirse.
Vıp oyunculara efekt eklensin.Bu oynama hevesini artırır diye düşünüyorum.
Vote ile zamanla gelen para kağıdından 5 adet gele bilir.Yeni başlayan oyuncular için harika olacaktır.

Spawndaki blokların uyumu kötü geldi bana şahsi düşüncem.
Kil yerine taş blok olsaymış daha güzel dururmuş.
Tag değişim fikri teoride iyi gözükse de işleyişte /nick ile birleştirilip dolandırıcılık, kandırma faaliyetlerine katkı sağlar. Yeni altyapı sayesinde artık VIP oyuncular aynı anda rütbe alabiliyorlar. Tavsiyenden yola çıkarak VIP/Rütbe tagları arasında geçiş özelliği eklenebilir.

Gizemli kutu ve efekt sistemi 2019 güncellemesi dahilinde yayınlanacak.

Vote sistemi yerine direkt olarak 15 dakika etkinliğiyle tüm oyunculara para çekleri dağıtılıyor. Oyuncuları bir şey kazanma uğruna ne idiği belirsiz sağdan soldan reklam fışkıran sitelere yönlendirmeyi etik bulmuyorum.

Spawn için tavsiyeni değerlendireceğim.

Şunuda bildirmek istiyorum;Sunucu içi yetkili beğenmesinden daha önemli oyuncuların beğenmesi önemli.Sunucu SkyBlock sunucusu ouncuları "Lobi" "Warplar" vs. hoş bulmamakta %89'luk kısmı diyelim. (89 tahmini)
Onun harici daha çok fikir mevcut bunlar değerlendirilebilir onları tek tek konu açacağım hep birlikte paylaşacağım dört gözle bekleyin ... @Ahmet Gelir || agelir3

Şunuda bildirmek istiyorum;Sunucu içi yetkili beğenmesinden daha önemli oyuncuların beğenmesi önemli.Sunucu SkyBlock sunucusu ouncuları "Lobi" "Warplar" vs. hoş bulmamakta %89'luk kısmı diyelim. (89 tahmini)
Onun harici daha çok fikir mevcut bunlar değerlendirilebilir onları tek tek konu açacağım hep birlikte paylaşacağım dört gözle bekleyin ... @Ahmet Gelir || agelir3
Kardeşim başlık altında yaptığın bütün yorumları okudum, ve şunu belirtmek istiyorum; yazdığın cümleler çok devrik ve eksik yani bir amaca ve sonuca ulaşmıyor. Onun haricinde eksiklikten bahsetmişsin defalarca fakat eksikliklerin ne olduğunu ısrarla söylememişsin. Eksiklikleri yazsan da yetkililer de ona göre cevap verip müdahale etse hepimiz rahatlasak.

Bunları yazmak yerine gözlemleyip bildirirsen çok daha iyi olur.

Daha önceden yazıldımı bilmiyorum ama;
1- Skyblock sunucusunda /back ve /enderchest (kısaca /ec) komutlarının eklenmesi gerekiyor .
2- Spawn , Market ve Hammadde tasarımları hoş durmuyor , kapalı alan daha güzel durabilir , daha modern tasarımlar kullanılabilir :)
3- Markette sadece eşyaları görmek için eşya tabelası kullanılabilir .

2019-04-28_14.20.38.png
HOŞ DURMAYAN GÖRÜNTÜ
2019-04-28_14.15.16.png
DİĞERİNE GÖRE HOŞ DURAN GÖRÜNTÜ

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.