• Duyuru ve bilgilendirmeleri Discord sunucumuz konyacraft.com/discord konyacraft.com/discord adresinden takip edebilirsiniz.
  • Forumda tartışma yaratmak, hakaretlerde bulunmak kesinlikle yasaktır!

Siz Seçin

Nerde Vip Alayım ?

• Creative-1

Kullanılan: 5 62,5%
  • Survival Profosyenel Koruma

Kullanılan: 3 37,5%

• Kullanılan toplam oy
    8

ZeynepOyunda

Dönebilirim...
Merhabalar Bu Sene Doğum Gunu Hediyesi Olarak Ailem Bana Vip Alcak. Bu Yüzden Size İki şey Soracağım İlk Olarak Creative-1 Ne Zaman Açılacaktır? ??? İkincisi Olarakda Creative-1 Açılırsa Creative-1 Demi Yoksa Survival Profosyenel Korumadamı Vip Alayım ?? Lütfen Fikirlerinizi Okuyım Ve Ona Göre Alayım Hayırlı Ramazanlar.

FerdiOfficial

Editör Adayı
Merhabalar Bu Sene Doğum Gunu Hediyesi Olarak Ailem Bana Vip Alcak. Bu Yüzden Size İki şey Soracağım İlk Olarak Creative-1 Ne Zaman Açılacaktır? ??? İkincisi Olarakda Creative-1 Açılırsa Creative-1 Demi Yoksa Survival Profosyenel Korumadamı Vip Alayım ?? Lütfen Fikirlerinizi Okuyım Ve Ona Göre Alayım Hayırlı Ramazanlar.
EggVip ' de güzel Creative vipi'de güzel kendi kararın ve Creative 2'de alacaksan creative 1'de zaten geçerli oluyor , sana kalmış iyi akşamlar.

xSqTayfa

Go commit die
Hangisini seversen onda al.Ama survival pek önermem herkes hack zaten.Ve kasılması zor değil orda.Creative de eğlence için ve build seversen build için alabilirsin.

PvP ile bağlantın yoksa direkt Creative al.

Selam, bir "Creative" oyuncusu olmadığım için orada VİP alırsanız çok işinize yaramaz diye düşünüyorum. Eğer Survival seviyorsanız orada almanızı öneririm. Ancak ben buildleri renkleri seviyorum derseniz, creativede almanızı öneririm. Ancak kredi yükleyip CT-1 sunucusunu bekleyin derim.

Creative-1 Sunucusunda Al derim.
Hesabına Krediyi At.
Sunucu açılınca kullanırsın.
Doğum Günün Kutlu Olsun Bu Arada.

Creative-1 gümbür gümbür geliyor.
Eminim, Creative-1’den VIP alırsan pişman olmayacaksın.

Forumda tartışma istemiyoruz, Saygı!
Sevgili üyemiz, İkonia Network büyük bir aileden oluşan saygın topluluktur. Bu toplulukta herkes birbirine saygılı olmalıdır. Forum tartışma ve fikir aktarımı üzerine kurulmuş olsada üzülerek kırıcı, rencide edici boyutta tartışmalar yaşandığına şahit oluyoruz. Lütfen mesaj yazarken kırıcı, rencide edici söylemlerden kaçınıp barışçıl olunuz. Kırıcı ve rencide edici boyuta ulaşan mesajlar için "Uyarılar ve Uyarı Puanları" kapsamında geçerli olmak üzere uyarı puanı ile cezalandırma uygulayacağız.